Neler yeni

08 Mart Dünya Kadınlar Günü ve mesajları

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
0x0-8-mart-kadinlar-gunu-mesajlari-resimli-dunya-kadinlar-gunu-mesajlari-ese-arkadasa-facebook-whatsapp-instagram-1678166068703.jpeg

Dünya Kadınlar Günü, Birleşmiş Milletler tarafından bu şekilde tanımlanmış olarak her yıl 8 Mart'ta kutlanan uluslararası bir gündür. İnsan hakları temelinde kadınların siyasi ve sosyal bilincinin geliştirilmesine, ekonomik, siyasi ve sosyal başarılarının kutlanmasına ayrılmaktadır

Dünya Kadınlar Günü ile İlgili Sözler

• Dünyayı her zaman güzelleştiren ve yaşanılabilir hale getiren kadınların günü kutlu olsun.
  • Kadın, özgürdür, mücadelecidir. Bu yolda yürürken her zaman yanındayım.
  • Umutla yeşeren yarınlar dileğimle bu özel gününü kutlarım.
  • Bu hayatta her zaman elimden tuttun. Her zaman yanımda olmanı diliyorum ve Kadınlar Günü’nü kutluyorum.
  • Güçlü kadınlar her zaman tarih yazar. Sen benim bu dünyada tanıdığım en güçlü kadınlardan birisin. Kadınlar Günün kutlu olsun.
  • Çalışkanlığın, azmin ileride sana zafer olarak geri dönsün. İleride daha güzel bir dünyada yaşamak ümidiyle günün kutlu olsun.
  • Hayatta her zaman mutlu ol. Bugün senin günün kutlu olsun!
  • Tüm güçlü kadınlarımızın bu anlamlı günü kutlu olsun.
  • 8 Mart, mücadeleci ve güçlü kadınlarımızın günüdür. Kutlu olsun!
  • Bir toplumun yarısını kadınlar, yarısını erkekler oluşturur. Yarısına prangalar vurulmuşken mümkün müdür diğer yarısı mutlu olsun? Daha eşit bir dünya dileğiyle günün kutlu olsun.

Kadınlar Günü Mesajları 14 - Güzel bir kadın, harika bir arkadaş ve en önemlisi de muhteşem bir annesin. Senin gibi bir annem olduğu için kendimi çok şanslı ve gururlu hissediyorum. Hayatımdaki en muhteşem kadın, Kadınlar Günün kutlu olsun!

Kadınlar Günü Mesajları 17 - Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim...

Kadınlar Günü Mesajları 22 - Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum... Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

Konuyu görüntüleyenler