Neler yeni

120 FPS Ayarı: LDPlayer 9'da 120 FPS'de Oyunlar Nasıl Oynanır

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com

120 FPS Oyun Ayarları Eğitimi

LDPlayer'da 120 FPS ayarlamak çok basittir. Şu anda LDPlayer, Arknights, Higan: Eruthyll, Archeland ve diğer popüler oyunları PC'de 120 FPS'de oynamayı destekliyor. için LDPlayer 9'da en fazla 240 FPS'de bile oynayabilirsiniz.

Adım 1. LDPlayer 9'un en son sürümünde (Sürüm:9.0.33), menünün açılır listesine > Ayarlar'a tıklayın.

bd60b5e0dc214a059face7bd2a2df9291672214469.webp

2. Adım. Oyun ayarlarında Kare hızı açılır listesine tıklayın ve 120 FPS'yi seçin. Daha sonra ayarlarınızı kaydedin. NIKKE'de 240 FPS'nin keyfini çıkarmak istiyorsanız lütfen 240 FPS'yi seçin.

130eef5c094d4aefa35a873023f49c851672214798.webp

İpuçları: Menü > Kare hızını görüntüle seçeneğini tıklatarak kare hızını izleyebilirsiniz. Daha sonra oyun sırasında sol üstte kare hızını görebilirsiniz.

LDPlayer'ın Sunduğu FPS Ayarları Nasıl Kullanılır

3. Adım. Şimdi LDPlayer'da 120 FPS'de Android oyunları oynamanın tadını çıkarın!

99f22f0345ed473597fa921b8fda7cb71672214890.webp

Uyarı: Cihazlar arasındaki farklılıklar nedeniyle kare hızı değişebilir.

Çoklu Açık Optimizasyon: Çoklu Açık Örnekleriniz için FPS'yi Kilitleyin

için , gacha oyunlarınızı yeniden oynatmak gibi mükemmel bir oyun deneyimi kazanabilirler.

Ancak daha düşük donanıma sahip bilgisayarlar için bulut sunucularınızın kare hızını ayarlamanız önerilir. Bunun nedeni, öykünücünün birden çok örneğinin açılmasının bilgisayar sistemi, CPU, bellek, grafik belleği vb. içeren bilgisayar donanımı tarafından kısıtlanmış olmasıdır. Bu nedenle, bilgisayar hatasını önlemek için birden çok örneği açtığınızda daha düşük kare hızını ayarlamak daha iyidir.

1. Adım. LDMultiPlayer'da , örneklerinizin kare hızının Oyun Ayarlarında 60 FPS olarak ayarlandığından emin olmanız gerekir . Oyun ayarlarında varsayılan kare hızı 60 FPS'dir. Daha önce değiştirdiyseniz her örneğin dişli çark simgesini tıklayarak eski durumuna getirebilirsiniz.

Adım 2. Alt kısımdaki "Çoklu açık optimizasyon"a tıklayın. Açılan pencerede kare hızını ayarlamak için FPS çubuğunu sürükleyebilirsiniz. Mümkün olduğu kadar çok örnek açmak istiyorsanız FPS'yi 10~20 olarak değiştirmeniz önerilir. Yalnızca 3-4 emülatör açmanız gerekiyorsa, FPS'yi uygun şekilde 30-50'ye yükseltebilirsiniz.

Oyunların kare hızı birçok faktörden etkilenir. En önemli faktör bilgisayar konfigürasyonunun yanı sıra oyunun sunduğu FPS ayarlarıdır. Emülatördeki FPS ayarı, yalnızca koşullar yerine getirildiğinde oyunun FPS'sinin iyileştirilmesine yardımcı olabilir.

Konuyu görüntüleyenler