Neler yeni

2024'te Valorant nasıl kaldırılır

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Valorant'tan bazı Ajanların görüntüsü

Valorant'ı neden kaldıramıyorum?​

Valorant, Kontrol Panelinden anında kaldırılamaz; bunun yerine, önce Vanguard hile önleme programından çıkmanız gerekir . Yani, Valorant'ı kaldıramadığınızı fark ederseniz, muhtemelen ana sebep budur.

Valorant nasıl kaldırılır​

Valorant'ı kaldırmak oldukça basittir ve birkaç saniye içinde yapılabilir; bu nedenle aşağıda belirtilen talimatları uyguladığınızdan emin olun.

1. Windows'un sağ alt köşesindeki Sistem Tepsinizi açın .
  2. Vanguard logosuna sağ tıklayın ve 'Vanguard'dan Çık'a tıklayın .
  3. Windows arama çubuğuna gidin ve 'Denetim Masası' yazın .
  4. 'Programlar' sekmesini seçin ve ardından listenin altındaki 'Program kaldır'ı tıklayın .
  5. Programlar listesinin altında Valorant'ı arayın .
  6. Oyunu bilgisayarınızdan kaldırmak için 'Kaldır'ı seçin .
Yukarıdaki talimatları izlediyseniz Valorant bilgisayarınızdan başarıyla kaldırılacaktır. Ayrıca Riot'un Vanguard hile önleme özelliğinin sisteminizi başlattığınızda artık görünmeyeceğini de unutmayın.

Valorant nasıl yeniden yüklenir​

Valorant'ı bilgisayarınıza yeniden yüklemek istiyorsanız aşağıdaki talimatları uygulamanız yeterlidir:

1. gidin .
  2. 'Ücretsiz Oyna' simgesini tıklayın .
  3. Mevcut Riot hesabınızda oturum açın veya tamamen yeni bir hesap oluşturun.
  4. Bilgilerinizi kullanarak giriş yapın ve Valorant'ı yüklemeye başlamak için 'İndir' düğmesini seçin .

Valorant hesabınızı nasıl silebilirsiniz?​

Ekstra bir adım atarak Valorant hesabınızı tamamen silmek ve oyunu bilgisayarınızdan kaldırmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

1. gidin .
  2. Açılır menüden ' Hesap Yönetimi, Veri İstekleri veya Silme'yi seçin .
  3. 'Hesabımla İlgili Yardıma İhtiyacım Var' seçeneğine gidin ve ' Hesabımı Silmek İstiyorum'u seçin .
  4. Hesabınızı neden silmek istediğinizi belirtin ve gönder butonuna basın .
Hesabınızı silinmek üzere sıraya koyduktan sonra fikrinizi değiştirmek ve hesabı elinizde tutmak için 30 güne kadar süreniz olacağını unutmayın . Eğer 30 günlük süre içinde Riot Games'e bildirimde bulunmazsanız, hesabınızı kurtaramayacaksınız, dolayısıyla fikrinizi değiştirirseniz hemen onlara haber vermeyi unutmayın!

Konuyu görüntüleyenler