Neler yeni

28 Yıl Sonra: Bildiğimiz Her Şey

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
28 Gün Sonra ve 28 Hafta Sonradan Fotoğraflar

Danny Boyle ve Alex Garland 28 Yıl Sonra için yeniden bir araya geliyorlar, işte zombi devam filmi hakkında, çıkış tarihi spekülasyonları ve olası oyuncu kadrosu ayrıntıları dahil bildiklerimiz.
2000'li yılların başlarındaki sinemanın en ikonik, rahatsız edici görüntülerinden biri: Hastanede giyinmiş, çöp tenekeleri ve atıştırmalıklarla dolu bir çoklu torbayı taşıyan, Vanilla Sky'd Londra'da dolaşan yalnız bir Cillian Murphy. Çok az şey biliyordu, dünyanın sonundan bu yana neredeyse bir ay geçmişti.
28 Gün Sonra zombi korku filmleri için bir mihenk taşıdır ; Sadece kendi başına dehşet verici, yürek parçalayıcı bir deneyim değil, aynı zamanda koşan zombilerin yeniliği onun en etkili temeli haline geldi. Ardından, on yılın en tüyler ürpertici açılış sekanslarından birinin daha zayıf bir devamı olan 28 Hafta Sonra'yı aldık.
İkili, devam filminde sorumlu yapımcı olarak görev alırken, üç yeni film için geri dönüyorlar . İlki 28 Ay Sonra yerine 28 Yıl Sonra'dır .

28 Yıl Sonra vizyon tarihi var mı?​

28 Yıl Sonra'nın henüz bir çıkış tarihi yok, ancak en az 2026'ya kadar burada olmayacak.

Üçlü film 2024'ün başlarında onaylandı ve Garland ile Boyle kesin olarak eklenmiş olsa da senaryo henüz tamamlanmadı.

28 Yıl Sonra yeni bir üçlemenin piyasaya sürülmesi umuduyla paketin tamamı, Sony'ye ulaşmadan önce çeşitli yapım şirketlerine, yayıncılara ve diğer potansiyel alıcılara satıldı.

Boyle şu anda bu yeni bölümün ilk bölümünü yönetecek. Bölüm 2'nin de Garland tarafından yazılacağı ve Nia DaCosta'nın (Candyman, The Marvels) yöneteceği bildiriliyor.

Her şey planlamaya bağlı, ancak Boyle'un şu anda iskelesinde başka büyük bir projesi yok ve Garland'ın İç Savaş'ı tamamlamasıyla yapımın bu yılın sonlarında başlama şansı var. Ancak bu sadece bir spekülasyon ve bu alanı yeni bilgilerle güncel tutacağız.

28 Yıl Sonra oyuncu kadrosu: Kimler olacak?​

Deadline tarafından bildirildiği üzere 28 Gün Sonra yıldızlar:

• Jodie Comer
  • Aaron Taylor-Johnson
  • Ralph Fiennes
  • Jack O'Connell
28 Gün Sonra filminde Cillian Murphy ve Naomie Harris

Cillian Murphy 28 Yıl Sonra filminin yapımcılığını üstlenecek ancak oynayıp oynamayacağı belli değil. Yine de üçüncü bir film için geri döneceğini söyledi.

Kasım 2022'de Murphy, NME ile geri dönme olasılığını tartıştı . "Sanırım bunda bir sorun var, çünkü ben 20 yaş daha yaşlıyım" diye şaka yaptı ve şöyle dedi: "Bu fikri seviyorum ve bana çok çekici geliyor."

28 Hafta Sonra'da rol alan Imogen Poots da geri dönmeye hevesli. “Ah, düşünülmesi çok ilginç bir fikir. Bu garip. Bu filmi ilk aşkım gibi düşünüyorum çünkü bu gerçekten oyunculuğa ilk adımımdı ve tabii ki Rose Byrne ve Jeremy Renner'la birlikte olacak kadar şanslıydım. Tüm bu inanılmaz oyuncular,” dedi JoBlo yaptığı röportajda .

28 Yıl Sonra konusu nedir?​

28 Yıl Sonra senaryosunda muhtemelen İngiltere'yi (ve belki de daha geniş dünyayı) öfke virüsünün ilk ortaya çıkışından neredeyse otuz yıl sonra göreceğiz.
İlk film, Murphy ve arkadaşlarının salgından enfekte kişilerin açlıktan ölmesine kadar hayatta kalmasıyla umut verici bir şekilde sona ererken, 28 Hafta Sonra unutulmaz bir son kareye sahipti: Flynn, Don'u öldürdükten sonra Andy ve Tammy'yi Wembley'den alır ve onları Manş Denizi üzerinden Fransa'ya uçuruyor. Ancak Andy'nin virüsü taşıdığının farkında değildir.

Birkaç saniye sonra, Paris'ten Eyfel Kulesi'ne doğru koşan bir zombi sürüsü görüyoruz; virüs kıta Avrupa'sına ulaştı.

Bu yazının yazıldığı sırada 28 Yıl Sonra ortalıkta olanların hepsi bu kadar.

Konuyu görüntüleyenler