Neler yeni

64-bit LDPlayer

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Yalnızca 64 bit APK dosyaları sunan bazı belirli oyunları daha iyi desteklemek için LDPlayer'ın 64 bit sürümü şimdi yayınlandı. 64 bit sürümü Android Nougat 7.1.2'yi çalıştırıyor. Yalnızca aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

Lütfen bunun LDPlayer'ın tamamen yeni bir sürümü olduğunu unutmayın; bunu yalnızca orijinal LDPlayer 3 veya LDPlayer 4'ünüzü güncelleyerek edinemezsiniz. İndirmeye devam etmeden önce, bu konuda bilmeniz gereken bazı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Temmuz 2022 Güncellendi: LDPlayer 9 şimdi yayınlandı! Android Pie OS tarafından benimsenen LDPlayer 9, Android 9 oyunlarını daha iyi performansla destekler. Bu versiyonda 64b-it oyunlarını ve 32-bit oyunları oynayabilirsiniz. indirin .

64bit Gerekli Oyunlar için 64-bit Android Emülatörünü İndirin

64 bit Android Emülatörü nedir

Resmi web sitesinden indirdiğiniz LDPlayer 3 ve LDPlayer 4, 32 bit Android emülatörleridir. Bir bit (ikili rakamın kısaltması), elektronik cihazlardaki en küçük veri birimidir. 64 bit işletim sistemi 32 bit işletim sistemine göre çok daha fazla veri işleyebilmektedir. Sonuç olarak 64 bit sistem 32 bitten daha güçlüdür. Ancak avantajlarını ortaya çıkarabilmesi için iyi donanımlara ve 64 bit mimariyle tasarlanmış uygulamalara ihtiyacı var.

LDPlayer 64-bit Sürümü

Neden 64 bit LDPlayer'a ihtiyacınız var?

32 bit ve 64 bit mobil oyunlar var. 32 bit Android emülatörü yalnızca 32 bit oyunları çalıştırabilir ancak 64 bit Android emülatörü hem 32 bit hem de 64 bit oyunları destekler. Çünkü yalnızca 64 bit Android emülatörü, x86-64 ve arm64-v8a gibi yalnızca 64 bit mimariyle kodlanmış oyunların kodunu çözebilir. Bu nedenle PC'de Lineage 2M gibi 64 bitlik bir mobil oyun oynamak istiyorsanız 64 bit LDPlayer'ı indirip çalıştırmanız gerekiyor.

Bunun dışında Android telefonunuz 32 bit işletim sistemine sahipse telefonunuzla 64 bit mobil oyunları da oynayamazsınız. Telefonunuzun 32 bit mi yoksa 64 bit mi olduğunu bilmiyorsanız muhtemelen Google Play'den AnTuTu Benchmark adlı uygulamayı indirmek istersiniz. Telefonunuzun nasıl bir işletim sistemine sahip olduğunu size söyleyecektir.

LDPlayer ile 64-bit Oyunları Oynayın

Gerektiğinde 64 bit LDPlayer'ı indirin

Aslına bakılırsa LDPlayer 3 veya 4'ün yerine 64 bit LDPlayer indirmeniz tavsiye edilmiyor. Oynamak istediğiniz mobil oyunlar 64 bit ile sınırlı değilse 64 bit LDPlayer yüklemeniz gereksizdir. cihazlar . Çünkü 32 bit LDPlayer'ın teknolojisi 64 bit'inkinden çok daha olgun ve kararlıdır.

Dahası, şu anda piyasadaki çoğu mobil oyun 32 bit işletim sistemi için tasarlanmış olmasına rağmen 64 bit mobil oyunların gelecekte trend olacağı tahmin ediliyor. 64 bit işletim sistemi gerektiren çok az mobil oyun var. 64-bit oyunların teknolojisi şu ana kadar olgunlaşmaktan çok uzakta ve kat edilmesi gereken uzun bir yol var. Yani 64 bit Android emülatörü olarak. Ama yine de 64 bit mobil oyunları PC'de çalıştırmak sizin için yeterince iyi.

64bit Gerekli Oyunlar için 64-bit Android Emülatörünü İndirin

Kullanmada sorun yaşadığınızda LDPlayer'la Facebook'ta iletişime geçin

LDPlayer'ı indirirken ve kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen bizimle Facebook'tan iletişime geçin. İhtiyacınız olan desteği ve yardımı sağlamak için her zaman yanınızda olacağız. Elbette, LDPlayer'ın bu yeni sürümü hakkında herhangi bir yorumunuz varsa, yorumlarınızı LDPlayer Facebook sayfasına da bırakabilirsiniz. LDPlayer'ı kurmanızın nihai amaç olmadığını unutmayın. LDPlayer'ın amacı size mükemmel bir oyun sunmaktır.

Çözüm

Oynamak istediğiniz mobil oyun 64 bit Android sistemiyle sınırlı ise 64 bit LDPlayer'ı indirip kurmanız önemle tavsiye edilir. Aksi takdirde, mobil oyunları PC'de LDPlayer 3 veya 4 ile oynamanız daha iyi olacaktır. Android Nougat tabanlı LDPlayer 4, Google Play'de bulunan çoğu oyunu ve uygulamayı yüksek performansla çalıştırmanıza olanak tanıyan güçlü ve kararlı bir Android emülatörüdür.

Konuyu görüntüleyenler