Neler yeni

Age of Mythology: Retold, 2024'ün sonlarında gelecek

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Mitoloji Çağı: Yeniden Anlatılan Anahtar Sanat

• Age of Mythology ilk olarak 2002 yılında Age of Empires serisinin yan ürünü olarak piyasaya sürüldü.
  • World's Edge ve Xbox Game Studios, oyunun yeni modeller, animasyonlar ve çok daha fazlasıyla kapsamlı bir yeniden düzenlemesi olan Age of Mythology: Retold üzerinde çalışıyor.
  • Age of Mythology: Retold'un 2024'te çıkması planlanıyor ve seride bir ilk olarak Xbox konsollarına ve Windows PC'ye aynı anda geliyor.
  • Tanrılar yine ölümlülerin savaşlarını etkileyecek.

World's Edge ve Xbox Game Studios tarafından geliştirilen orijinal oyunun kapsamlı bir yeniden inşası olan Age of Mythology: Retold yolda. serisinin önceki remaster'larına benzer şekilde bu oyunda yeni modeller, animasyonlar, oynanış yeniden dengelemeleri ve daha fazlası yer alıyor.

Age of Mythology: Retold, geçmiş oyunların aksine Xbox Series X|S konsollarına ve Windows PC'ye aynı anda geliyor. Çıkış tarihi yok ancak oyunun 2024'ün sonlarında çıkması planlanıyor. Tüm birinci taraf Xbox oyunları gibi bu oyun da ilk gün Xbox Game Pass'te satışa sunulacak . Medusa, Pegasus ve Titan Cerberus'un geliştirilmiş modellerini ve ayrıntılarını gösteren tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz:

Age of Empires serisi hız kesmiyor ve Age of Empires 2: Definitive Edition'a daha fazla DLC geliyor - kampanya odaklı genişletme kurulumu gerçekten harika - ve Age of Empires 3 için yeni medeniyetlerin vaadi: Definitive Edition'da, konu bu dev strateji serisine gelince herkes için bir şeyler var.

Age of Empires 2'ye çok benzer şekilde Age of Mythology, büyürken benim için kesinlikle devasa bir oyundu. Tasarım ve deneyim, oyunların ne olduğu veya olabileceğine dair algımı şekillendirmeye yardımcı oldu, bu yüzden bunun yolda olması beni kesinlikle heyecanlandırıyor.

Ayrıca PC ile aynı anda Xbox'a da gelmesi son derece harika. Geçmiş lansmanlarda durumun neden böyle olmadığını anlıyorum - World's Edge, RTS oyunlarının bir kontrol cihazında çalışmasını sağlamanın zorluklarından açıkça bahsetti - ancak bunun gibi "birleşik" bir lansman görmek süper harika. Hazır ol Nidhogg, geri dönüyorum!

Konuyu görüntüleyenler