Neler yeni

Arena 5 (Builder's Workshop) için en iyi Clash Royale desteleri

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Clash Royale için dev ve domuz binicisinin yer aldığı kapak resmi.

Clash Royale'de genellikle Arena 5 olarak bilinen İnşaatçı Atölyesi'nde mi kaldınız? Arena 5'i geçip Arena 6'ya ulaşmanıza yardımcı olacak tüm bilgilere sahibiz.
Clash Royale, rakiplerinizi geride bırakacak karmaşık stratejiler oluşturmak için kullanılabilecek son derece güçlü bazı karakter kartlarına sahiptir. Ancak bu kartların kilidini açmak için çok oyunculu maçlar kazanarak ve Arena seviyelerini geçerek kupalara ulaşmanız gerekiyor.
Arena 5 veya İnşaatçı Atölyesi'nin Clash Royale'de daha önceki bir seviye olduğu göz önüne alındığında, yalnızca belirli bir karakter kartı havuzundan seçim yapabilirsiniz. Ancak önerilerimiz ve ipuçlarımız, İnşaatçı Atölyesi için en iyi desteleri oluşturmak için elinizdeki kartlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Clash Royale'deki buz büyücüsünün yer aldığı kapak resmi

İnşaatçının Atölyesi Arena 5'in en iyi desteleriyle Clash Royale skor tablolarında tırmanın.

Arena 5'teki tüm Clash Royale karakterleri​

Clash Royale'de kilidini açacak 100'den fazla karakter bulunurken, Clash Royale Arena 5'te savaşa katılmayı seçebileceğiniz toplam 32 farklı karakter mevcuttur.

Kullanılabilecek tüm karakter kartlarının, nadirliklerinin ve kilitlerinin açıldığı Arenanın tam listesi:

KARAKTERNADİRLİKARENANIN KİLİDİ AÇILDI
OklarYaygınEğitim Kampı
MinyonlarYaygınEğitim Kampı
OkçularYaygınEğitim Kampı
ŞövalyeYaygınEğitim Kampı
Ateş topuNadirEğitim Kampı
Mini PEKKANadirEğitim Kampı
SilahşörNadirEğitim Kampı
DevasaNadirEğitim Kampı
Mızraklı GoblinlerYaygınGoblin Stadyumu
GoblinlerYaygınGoblin Stadyumu
Goblin KafesiNadirGoblin Stadyumu
Goblin KulübesiNadirGoblin Stadyumu
BombacıYaygınKemik Çukuru
İskeletlerYaygınKemik Çukuru
Mezar taşıNadirKemik Çukuru
ValkyrieNadirKemik Çukuru
CanonYaygınBarbar Kasesi
BarbarlarYaygınBarbar Kasesi
Mega MinionNadirBarbar Kasesi
Savaş KoçuNadirBarbar Kasesi
Elektro RuhYaygınBüyü Vadisi
İskelet EjderhalarıYaygınBüyü Vadisi
Ateş ruhuYaygınBüyü Vadisi
Bomba KulesiNadirBüyü Vadisi
Cehennem KulesiNadirBüyü Vadisi
SihirbazNadirBüyü Vadisi
zapYaygınİnşaatçı Atölyesi
HarçYaygınİnşaatçı Atölyesi
YarasalarYaygınİnşaatçı Atölyesi
RoketNadirİnşaatçı Atölyesi
Uçuş aracıNadirİnşaatçı Atölyesi
Domuz biniciNadirİnşaatçı Atölyesi
okçu ve barbarın yer aldığı Clash Royale için kapak resmi.

Yeni Arenaların kilidini açmak, Clash Royale'de yeni birliklerin kilidini açmanın tek yoludur.

Arena 5 için en iyi Clash Royale desteleri​

Sınırlı sayıda 32 karakterli kartlardan bir deste oluşturmak oldukça zor olabilir. Aşağıda, her biri biraz farklı oyun tarzlarına uyacak kendi güçlü yönlerine sahip üç deste yapısı bulacaksınız.

Giant-Wiz-Zap destesi​

Güverte bileşimi

• Ateş ruhu
  • zap
  • Okçular
  • Şövalye
  • Minyonlar
  • Devasa
  • Sihirbaz
  • Roket
Bu destenin ortalama iksir maliyeti 3,5'tir ve bazılarının oldukça yüksek olduğunu iddia edebilir. Ancak bu destenin savunma yetenekleri Arena 5'te oldukça benzersizdir. Giant ve Knight gibi savunma karakterlerinin yanı sıra bu deste size hem patlama hem de alan hasarı sağlar. Sihirbaz çok sayıda düşmanı alt edebilirken Minyonlar ve Okçular en zorlu düşmanları bile kolaylıkla alt edebilir.

Ek olarak bu destede, düşmanın kulelerine doğrudan saldırarak oyunun gidişatını değiştirmede son derece etkili olabilecek üç büyü kartı bulunur. Destenin ortalama iksir maliyetinin yüksek olması nedeniyle, iksir takviyesi döneminde karakterlerinizden en iyi şekilde yararlanmaya çalışmalısınız.

Gob-Hog Döngüsü güvertesi​

Güverte bileşimi

• Ateş ruhu
  • Goblinler
  • zap
  • Okçular
  • Şövalye
  • Canon
  • Sihirbaz
  • Domuz binici
2,9 gibi düşük bir ortalama iksir maliyetine sahip olan bu deste, kartlarınızı hızlı bir şekilde değiştirmenize ve rakibinizi alt etmenize olanak tanır. Domuz Binicisi ile düşmanın kulelerine sürekli bir tehdit oluşturan bu deste, Şövalye , Goblinler , Okçular , Zap ve Ateş Ruhu ile size oldukça düşük iksirli savunma seçenekleri sunar .

Bunun da ötesinde, Canon ile Giant, Hog Rider ve Battle Ram gibi düşman bina hedefi kartlarına da karşı koyabilirsiniz . Ek olarak Sihirbaz oldukça fazla hasar verir ve düşük hp'li düşman sürülerine karşı kesin bir karşı koyma sağlar. Bu faktörlerden dolayı, bu deste size çok düşük bir ortalama iksir maliyetiyle oldukça fazla esneklik sağlar. Destenizde dolaşıp düşmanın kulelerine karşı mümkün olduğu kadar çok Domuz Binicisi fırlatmak için iksir güçlendirme döneminden en iyi şekilde yararlanmanızı öneririz.

Resmi Clash Royale tanıtım videosundan elektro devin ekran görüntüsü

Clash Royale'deki İksir Takviyesi döneminde destelerinizi tam potansiyelleriyle kullanın.

Clash Royale Arena 5'teki en iyi deste hangisi?​

Güverte bileşimi

• Mızraklı Goblinler
  • zap
  • Şövalye
  • Mega Minion
  • Ateş topu
  • Silahşör
  • Savaş Koçu
  • Domuz binici
Ortalama iksir maliyeti 3,3 olan bu deste, Arena 5'te bulunan tartışmasız en iyi ve en çok yönlü destedir. Domuz Binicisi ve Savaş Koçu ile inanılmaz saldırı seçenekleri sunan bu deste, konu savunma olduğunda hiçbir eksiği yok herhangi biri. Şövalye , Silahşör , Mega Minion ve Mızraklı Goblinler gibi güçlü seçeneklerle düşman , kulelerinizi kırmakta çok zorlanacak.

Üstelik destede iki kuleye zarar veren büyü de bulunur: Ateş Topu ve Zap , rakibinize onu engelleme şansı vermeden düşman kulesinin sağlığını azaltmanıza olanak tanır. Bu destede saldırgan düşman birliklerinin dikkatini dağıtacak bir bina kartı bulunmasa da, emrinizde olan hasar miktarı, bu karakterleri kulelerinize ulaşmadan önce öldürmek için fazlasıyla yeterli olmalıdır.

Clash Royale'deki tüm Arena seviyeleri​

Clash Royale'de toplam 20 farklı Arena seviyesi bulunur , bu da bunların hepsine tırmanmanızı oldukça zorlaştırır. Clash Royale'de Arena seviyelerinin kilidini açmanın tek yolu, çok oyunculu maçlardan ilgili miktarda kupa toplamaktır.

Ek olarak, her Arenanın ve kilidini açmak için gereken kupa sayısının kaydını tutmak oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Aşağıda oyun içi tüm Arenaların bir listesini ve bunların kilidini açmak için ihtiyacınız olan kupa sayısını bulacaksınız.

ARENA NUMARASIARENA ADIKUPALAR GEREKLİ
1Goblin Stadyumu0
2Kemik Çukuru300
3Barbar Kasesi600
4Büyü Vadisi1.000
5İnşaatçı Atölyesi1.300
6PEKKA'nın Oyun Evi1.600
7Kraliyet Arenası2.000
8Donmuş Zirve2.300
9Orman Arenası2.600
10Domuz Dağı3.000
11Elektro Vadisi3.400
12Ürkütücü Kasaba3.800
13Rascal'ın Sığınağı4.200
14Huzur Zirvesi4.600
15Madenci Madeni5.000
16Cellat Mutfağı5.500
17Kraliyet Mahzeni6.000
18Sessiz Sığınak6.500
19Ejderha Spası7.000
20Efsanevi Arena7.500
İşte, İnşaatçı Atölyesi Arena 5 için Clash Royale'deki en iyi desteler hakkında ihtiyacınız olan her şey bu kadar.

Konuyu görüntüleyenler