Neler yeni

Blade yazarı, karakterin filmde "dördüncü başrol" olarak belirlendiği iddialarına yanıt verdi

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Blade.jpg

Blade senaryosunun taslağında vampir avcısının kendi filminde dördüncü başrolde yer aldığı iddialarının ardından, filmin yazarlarından biri sosyal medyada bunun pek olası olmadığını belirterek karşılık verdi.

Marvel hayranları bu hafta MCU'nun perde arkasında yaşanan sorun hikayeleriyle sarsıldı. Seriyi tekrar rayına oturtmak için . Ve yıldız Jonathan Majors'ın aile içi saldırı suçlaması ve yaklaşan duruşması nedeniyle Fatih Kang'ın yerini Doctor Doom alacak .

Ayrıca, Mahershala Ali'nin başrolde olduğu, yakında çıkacak Blade filminin bütçesinin 100 milyon dolardan az olacağıyla ilgili bir hikaye de vardı . Bu, son Marvel filmlerinin gidişat oranının yarısı kadar.

Aynı raporda, senaryonun bir versiyonunun filmin dördüncü başrolünde Blade'in yer aldığı, bunun yerine filmin kadınların hakimiyetinde olduğu öne sürüldü. Öyle değil, diyor ilgili yazarlardan biri.

Blade yazarı, karakterin filmde "dördüncü başrol" olarak belirlendiği iddialarına yanıt verdi​

MCU hakkında geniş kapsamlı bir Variety makalesinde Blade'e dahil olan bir kişi şunları iddia etti: “Hikaye bir noktada kadınların önderlik ettiği ve hayat dersleriyle dolu bir anlatıya dönüştü. Blade dördüncü sıraya düştü.”

Grevden önce bunun bir taslağı üzerinde çalıştım. Blade'in 4. başrol olduğu ya da "kadınlar tarafından yönetilen ve hayat dersleriyle dolu bir anlatı" olduğu bir versiyon görmedim ama sanırım bunda benim de bir ilgim olduğu için çok şey olabilirdi. Parçası olduğum senaryoların %99'unda o vardı.

- Michael Starrbury (@StarrburyMike)

Senarist Michael Starburry de bugün Twitter/X'te şunları paylaşarak alkışladı: "Grevden önce bunun bir taslağı üzerinde çalıştım. Blade'in 4. başrol olduğu ya da 'kadınlar tarafından yönetilen ve hayat dersleriyle dolu bir anlatı' olduğu bir versiyon görmedim ama sanırım bunda benim de bir ilgim olduğu için çok şey olabilirdi. Parçası olduğum senaryoların %99'unda o vardı.”

Daha sonra birisi Starrbury'ye şu soruyu göndererek mesaj attı: "Eğer Blade, Blade'le ilgili değilse o zaman neden izlemeliyiz?" Starburry buna şöyle yanıt veriyor: “Ben dahil olduğumda neredeyse her sahnede o vardı. Ne olduğunu bilmiyorum ama herhangi bir draftta 4. sırada yer aldığından ciddi olarak şüpheli olduğumu söyleyebilirim."

Gerçek ne olursa olsun, Blade'in stüdyonun Beşinci Aşamasının sonunda 2025'te vizyona girecek bir film için 2024'te çekim yapacağı bildiriliyor.

Konuyu görüntüleyenler