Neler yeni

Anime Bu hafta neden One Piece 1112. Bölüm yok?

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
One Piece 1089.Bölüm

One Piece sonunda Gkkorosei'nin korkunç formlarını ortaya çıkardı ancak Bölüm 1112 ertelendi; işte bilmeniz gerekenler.
mangası her bölümde şok edici olaylarla hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Hasır Şapkalar adadan kaçmaya fazlasıyla hazır olduğundan Egghead Arc'ın son aşamasına geldiği anlaşılıyor. Dory ve Brogy onları Devler Krallığı'na götürmeye geldikleri için bir sonraki varış noktaları Elbaf'tır.
Gorosei'ye gelince, hepsinin şeytani formları ve çılgın yetenekleri var. Sadece uzuvlarını anında yenilemekle kalmıyorlar, aynı zamanda havaya uçmalarına rağmen herhangi bir hasar da almıyorlar. Luffy onların ölümsüz olduğuna karar verir ancak Dory ve Brogy'nin şüpheleri vardır.
Vegapunk'un mesajına gelince yayına henüz altı dakika var. Dahi bilim adamı dünyanın gerçeğini ortaya çıkardığını iddia ediyor. Ancak One Piece bu hafta Bölüm 1112'yi yayınlamayacak.

One Piece 1112. Bölüm neden ertelendi?​

One Piece 1112. Bölüm 31 Mart yerine 21 Nisan'da yayınlanacak. Eiichiro Oda'nın programı nedeniyle haftalık Shonen Jump'a ara verilmiyor. 1111.Bölüm yayınlanmadan önce Oda uzun bir ara vermeye karar verdi. Üç haftalık aradan sonra One Piece, Altın Hafta nedeniyle 1113. Bölümden sonra tekrar ara verecek.
Eiichiro Oda, el yazısıyla yazdığı bir notta şunları söyledi: “Mola veriyorum!! Ve toplam üç hafta. Toriyama-sensei ile yaşanan son olaylardan dolayı insanların aşırı derecede endişeleneceğini biliyorum ama bu benim vücudumla ilgili.

“Bunu bir çeşit bakım olarak düşünün. Ayrıca bu arayı One Piece'in gerçekte ne olduğunu düşünmek için de veriyorum. Sonuçta ben gerçekten meşgul bir adamım!”

Akira Toriyama'nın bu ayın başındaki ölümü Eiichiro Oda'yı derinden üzdü. Her ikisi de onlarca yıldır birbirlerinin çalışmalarına hayran kaldılar. Mangakaların sağlık durumları, delicesine yoğun programları nedeniyle genellikle kötüdür. Bu nedenle Toriyama'nın ölümünden kısa bir süre sonra Oda, mangaya devam etmeden önce uzun bir ara vermeye karar verir.

Ayrıca Netflix'in One Piece 2. Sezon çekimleri de mangakayı yılın geri kalanında meşgul edecek. One Piece hayranlarının her zaman olduğu gibi desteklerini söylemeye gerek yok .
Mangayı Viz Media'nın resmi web sitesinde, Shueisha'nın MANGA Plus web sitesinde veya Shueisha'nın Shonen Jump+ uygulamasında okuyabilirsiniz. Bu platformlar en son bölümlere ücretsiz ve tüm bölümlere aboneliğe dayalı erişim sunmaktadır.

Konuyu görüntüleyenler