Neler yeni

Anime Demon Slayer Sezon 4'te özel final bölümleri olacak

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Demon Slayer Sezon 4'te Tanjiro

Stüdyonun hayranlara özel final bölümleri planlamasıyla birlikte Demon Slayer Sezon 4 sona yaklaşıyor.
Demon Slayer Sezon 4'te, iblis avcıları Muzan'a ve üst aylara karşı son savaşa hazırlanırken Hashira Eğitim Arkı yer alıyor. Anime bu bahar sezonunda çıkış yaptı ve hayranlar arasında çok sevildi.
Manga kısa bir hikayeye sahip olduğundan anime, hafif romandan birkaç sahne içeriyor. Sezon, altısı halihazırda yayınlanmış olan sekiz bölümden oluşuyor. Demon Slayer Sezon 4'ün son iki bölümü 23 ve 30 Haziran 2024'te yayınlanacak.
Ancak animenin özel bölümleri olacak; 7. Bölüm 40 dakikaya, 8. Bölüm ise 60 dakikaya uzatılacak. Anime ayrıca 3. Sezonda 60 dakikalık çalışma süresiyle özel bir finale sahipti.

Hashira Training hikayenin en kısa bölümü, ancak stüdyo dokuz manga bölümünü sekiz bölüme dönüştürdü ve ikisinin çalışma süresi daha uzun oldu. İlk bölüm aynı zamanda Demon Slayer Marks'ın arkasındaki tarihi ortaya çıkaran Hashira toplantısına odaklanan bir saatlik bir prömiyerdir .

Ayrıca Muichiro, markanın ortaya çıkması için gerekli koşulları da açıklıyor. Bu sezondan sonra hikaye Yukarı Ay ve Muzan'a karşı mücadelenin başladığı Sonsuzluk Kalesi filminde devam edecek.

Resmi internet sitesine göre 4. Sezonun özeti şu şekilde: “Iguro ve Sanemi'nin eğitimini tamamladıktan sonra Tanjiro, Zenitsu ile birlikte Himejima'nın dağların derinliklerindeki eğitim alanına gider. Tanjiro'nun eğitime başlamış olan Inosuke ve Murata ile yeniden buluşması kısa sürer ve Himejima ile yoğun bir eğitim başlar…”

Konuyu görüntüleyenler