Neler yeni

Dragon's Dogma 2: Mystic Spearhand Vocation'ın kilidi nasıl açılır?

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Dragon's Dogma 2 Mistik Mızrak El Mesleği

Augment'ler Dragon's Dogma 2'de canavar avlamayı çocuk oyuncağı haline getirecek.

Dragon's Dogma 2'de deneyebileceğiniz birçok meslek var ancak Mystic Spearhand en iyisi olabilir. Dragon's Dogma 2'de Mystic Spearhand Vocation'ın kilidini şu şekilde açabilirsiniz .
Mystic Spearhand, oyunun oldukça erken safhalarında elde edilebilir ve Dragon's Dogma 2'de açabileceğiniz en eski Gelişmiş Mesleklerden biridir . Yaklaşımınızı strateji haline getirirseniz, oyunu oynamaya başladıktan yaklaşık beş saat sonra Mystic Spearhand Vocation'ın kilidini açabilirsiniz. Kişisel deneyimim bana oyunun erken safhalarında sahip olunması gereken mükemmel bir meslek olduğunu söylüyor çünkü oynanışı muazzam derecede geliştiriyor.
Eğer siz de bizim gibi yayın öncesi görüntüleri gördüyseniz ve kendi kendinize "Fantastik bir Jedi olmak istiyorum" diye düşündüyseniz, kesinlikle işe yarar. Meslek size Sigurd adında bir NPC tarafından öğretiliyor ancak onunla biraz planlama yapmadan tanışmak zor olabilir.
İşte Dragon's Dogma 2'de Mistik Mızrak Elinin kilidinin nasıl açılacağına dair adım adım bir kılavuz .
Mistik Mızrak Teçhizatı Ejderhanın Dogması 2

Mystic Spearhad en yüksek damlama potansiyeline sahiptir ve bu da onu varsayılan olarak Dragon's Dogma 2'nin en iyi Mesleği yapar.

Dragon's Dogma 2'de Mystic Spearhand'in kilidini açmak için önkoşullar​

Mistik Mızrak El Mesleğini öğrenmek için Vernworth'a gitmeniz ve Brandt ile iletişime geçmeniz gerekecek. Size üstesinden gelmeniz gereken üç olası görev sunacak ve Mesleğin kullanılabilir olması için bunlardan birini tamamlamanız gerekecek.
Mistik Mızrak Eli olmanızı sağlayacak olayı tetiklemek için bunlardan herhangi birini tamamlayabilirsiniz, ancak benim param için ilk yapılacak en iyi şey Canavar İtlafıdır. Canavar itlafına başlamak için gece Vernworth Meslek Loncası'nın yanındaki meyhaneye gidin ve Brandt ile konuşun.
Monster Culling'i tavsiye etmemizin nedeni sizi Harve Village'a götürecek olması ve Sigurd ile ilk etkileşimi kaçırırsanız ona erişim sahibi olmak isteyeceksiniz. Ayrıca bazı Augmentlere erişebilmeniz için mevcut Mesleğinizin seviyesini yükseltmenize de yardımcı olacaktır .
Ejderhanın Dogması 2 Brant

Eğer gün içerisinde Tavernaya giderseniz tezgahta vakit geçirebilir ve Brant'ın gelmesini bekleyebilirsiniz.

Dragon's Dogma 2'de Mistik Mızrak Elinin Kilidini Açmak​

Nihayet DD2'de Mistik Mızrak El Mesleğinin kilidini açmak için Brant'ın görevlerinden birini tamamladıktan sonra Melve'ye gitmeniz gerekiyor. Varışta, sivilcelerle kaplı, hasta görünümlü bir Ejderha kasabaya saldıracak.

Üzerine tırmanıp o kabarcıklara saldırarak ejderhayı uzaklaştırın. Bu dövüş sırasında Mistik Mızrak Elinin size yardım ettiğini fark edeceksiniz. Bu Sigurd ve Mistik Mızrak Eli mesleğinin Üstadı. Onu çift bıçaklı silahından ve kırmızı-siyah kıyafetinden tanıyacaksınız .
Savaşın ardından Sigurd ile konuşabilir ve ona dövüş tarzını sorabilirsiniz. Bu diyaloğu bitirdiğinizde onun mesleğinin kilidini açacaksınız. Maalesef yeterince hızlı olmazsanız Sigurd şehri terk edecek ve sizin de biraz daha ayak işi yapmanız gerekecek.

Dragon's Dogma 2 Mistik Mızrak Eli Sigurd

Sigurd, Mystic Spearhand'in alamet-i farikası olan Dualspear'ı kullanan kukuletalı bir figürdür.

Dragon's Dogma 2'de Sigurd'u nerede bulabilirim?​

Ejderhayı kovduktan hemen sonra Sigurd ile konuşmayı başaramazsanız, Sigurd evine gidecektir. Sigurd'un evini Harve Köyü'nde bulabilirsiniz, bu yüzden Melve'de Ejderhayla savaşmadan önce Canavar İtlaf görevini tamamlamanızı tavsiye ediyoruz.

Sigurd, Harve Köyü'nün doğu kesiminde, denize bakan yol üzerindeki son evde yaşıyor. Onunla burada konuşun ve diyaloğunu tamamlayın, böylece Mistik Mızrak El mesleğinin kilidini açacaksınız.

Dragon's Dogma 2 Mystic Spearhand haritası

Mystic Spearhand'in kilidini açmak için ilk fırsatı kaçırırsanız Harve Village'a gidin.
İşte aldın. Bu adımları izleyin ve kısa sürede Mistik Mızrak Eli olarak savaş alanında ışınlanacaksınız.

Konuyu görüntüleyenler