Neler yeni

Elden Ring DLC: Shadow of the Erdtree gelmeden önce silahlar ve ruh külleri nasıl maksimuma çıkarılır

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Elden-Ring-max-upgrade-materials-shadow-of-the-erdtree-1.jpg

Silah potansiyelinizi en üst düzeye çıkarabilmeniz ve Ruh Küllerinizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için Elden Ring'deki her yükseltme malzemesinin yerleri burada verilmiştir.
Bunları ister Elden Ring'in temel oyununda donanımınızı yükseltmek için kullanıyor olun, ister Shadow of the Erdtree DLC'sinin Messmer The Impaler'la karşılaşması için onları biriktiriyor olun , herkesin silahlarından en iyi şekilde yararlanmak için yükseltme malzemelerine ihtiyacı var. o meşhur “SEN ÖLDÜNÜZ” ekranını tekrar tekrar göreceksiniz.
Elden Ring'de silahlarınızın ağır hasar vermesini sağlamak nispeten basittir, çünkü çoğu yükseltme malzemesi toplanacak madenlerde ortalıkta durur. Ne yazık ki, silahlarınızın güçlerinin zirvesine ulaşmalarına yardımcı olacak, çok aranan malzemeler Aradaki uçsuz bucaksız Topraklarda çok az bulunuyor . Asla korkma; onları bulmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Bu öğelerle Elden Ring'deki donanımınızı tamamen yükseltin​

Yuvarlak Masa Ambarından yükseltme malzemelerini rahatça satın alabilmeniz ve bu silahları sondan bir önceki durumuna yükseltebilmeniz için Çan Rulmanlarını aramanızı önemle tavsiye ederiz .

Kadim Ejderha Demircilik Taşı konumları​

Elden-Ring-Ancient-Dragon-Smithing-Stone-shadow-of-the-erdtree-1024x576.jpg
FROMSOFTWARE/BANDAİ NAMCO
Bulduğunuz çoğu standart silahın yükseltilmesi için farklı seviyelerde çok sayıda Demircilik Taşı gerekir; Antik Ejderha Demircilik Taşı, silahınızı +25'e yükseltir. Boss silahları cazip görünse de, büyük bir yakınlığa sahip, uygun şekilde yükseltilmiş bir silahı düşünün, çünkü çoğu özel silah, örneğin bir kanama yakınlığıyla uyumlu hale getirilemez.

ÖğeKonum
Kadim Ejderha Demircilik Taşı (1)Nepheli Loux'un görevini tamamlama ödülü.
Kadim Ejderha Demircilik Taşı (2)Nepheli'nin görevini tamamlarken onu hayatta tutarsanız, Kapı Bekçisi Gostoc'tan 20.000 rün karşılığında satın alınabilir.
Kadim Ejderha Demircilik Taşı (3)Cadı Avcısı Jerren'in görevini tamamlamanın ödülü.
Kadim Ejderha Demircilik Taşı (4)Gurranq tarafından, Canavar Rahip'i ya onu öldürürseniz ya da dokuz Ölümkökü ile beslerseniz verilir.
Kadim Ejderha Demircilik Taşı (5)Devlerin Tepesi'nde, Repose Kilisesi'nden güneydoğuya gittiğinizde onu bir devin kafatasının ağzında bulacaksınız.
Kadim Ejderha Demircilik Taşı (6)Geceleri İç Kutsanmış Kar Alanı'ndan batıya doğru ilerleyin ve kervana eşlik eden iki Gece Süvarisini yenilgiye uğratın.
Kadim Ejderha Demircilik Taşı (7)Bu, Kutsanmış Kar Alanındaki Sarı Anix Tüneli'nde bulunabilir.
Kadim Ejderha Demircilik Taşı (8)Donmuş nehrin en doğu ucunda, Kutsanmış Kar Alanında, onu Büyük Wyrm Theodorix patronunun arkasında, donmuş şelalenin tepesindeki bir cesedin üzerinde bulabilirsiniz.
Kadim Ejderha Demircilik Taşı (9)Crumbling Farum Azula'da ilerledikçe üzerinize saldıran ejderhayı yendiğinizde alınır.
Kadim Ejderha Demircilik Taşı (10)Parçalanan Farum Azula: Godskin Duo ile dövüştüğünüz Dragon Temple Altar'ın zarafet alanından başlayarak diğer tarafa ulaşana kadar dışarıya ve uçurumun üzerinden ilerleyin. Sağ taraftaki merdivenlerden yukarıya doğru çıkın, düşmüş bir sütunun üzerinden yukarı doğru ilerleyerek sol tarafınızda bir düşmanın yanında taşı bulacaksınız.
Antik Ejderha Demircilik Taşı (11)Crumbling Farum Azula: Dragon Temple Rooftop'un zarafet alanından başlayarak üzerinize ışık saçan büyük ejderhayla karşılaşana kadar ilerleyin. Ejderhayı yenmek seni taşla ödüllendirecek.
Kadim Ejderha Demircilik Taşı (12)Bir düşman tarafından korunan Milenia ve Miquella'nın kucaklaştığı bir heykelin yanına gelinceye kadar Haligtree'de ilerleyin.
Kadim Ejderha Demircilik Taşı (13)Haligtree Şövalyesi Loretta'yı yenmenin ödülü.

Kasvetli Antik Ejderha Demircilik Taşı konumları​

Elden-Ring-Somber-Ancient-Dragon-Smithing-Stone-shadow-of-the-erdtree-1024x576.jpg

Elden Ring maceranız sırasında yükseltme için Somber Smithing Stones gerektiren özel silahlarla karşılaşabilirsiniz. Bu güçlü silahlar +10'a kadar ulaşabilir, bu da yükseltme işlemlerini basitleştirir. Bu kulağa +25 kadar yüksek gelmeyebilir ama yine de oldukça başarılılar. Bu aynı zamanda boss Rememberances'tan aldığınız silahlar için de geçerlidir.
ÖğeKonum
Kasvetli Antik Demircilik Taşı (1)Kutsanmış Kar Alanı, bölgeye girdikten sonra donmuş nehirde sizi istila edecek olan Kararmış-Yiyen Anastasia'yı yendiğinizde elde edilir.
Kasvetli Antik Demircilik Taşı (2)Kutsanmış Kar Alanı, Latenna'nın görevini tamamladıktan sonra Latenna'yı Göllerin Liurnia'sındaki Göl Kenarı Kristal Mağarasından Kar Alanının en kuzeyindeki Mürted Sahipsiz kilisesine götürerek alınır.
Kasvetli Antik Demircilik Taşı (3)Mohgwyn Sarayı, Mohg'un boss dövüşüne giden asansörün önünde büyük bir düşman grubu tarafından korunan bir sandıkta bulunur.
Kasvetli Antik Demircilik Taşı (4)Elphael, Haligtree'nin Brace'i: Grace'in Dua Odası bölgesinden başlayarak, boşluğu geçin ve Putrid Avatar'la savaşacağınız yere doğru ilerleyin. Koruduğu köprünün kenarına yakın bir cesedin üzerinde olacak.
Kasvetli Antik Demircilik Taşı (5)Elphael, Haligtree'nin Direği: Dua Odası'nın lütuf alanından başlayarak, ilerleyin ve merdivenlerden aşağı inin, bir çardak ile yakındaki çatıya atlayın ve sola doğru eğime doğru ilerleyin; onu bir sandıktaki ilk giriş yolunda bulacaksınız.
Kasvetli Antik Demircilik Taşı (6)Elphael, Haligtree'nin Direği: Malenia'yı yendikten sonra alınır. Bunu bulmak için Malenia'nın patron odasındaki çiçek üzerinde Miquella'nın İğnesini kullanın.
Kasvetli Antik Demircilik Taşı (7)Leyndell, Ash'in Başkenti: Erdtree'yi yakıp kül dolu başkente vardıktan sonra batıya ilerleyin, taş ejderhanın etrafından dolaşın ve bir merdivene tırmanın. Yolu takip ettiğinizde onu bir çirkin yaratık tarafından korunan bir cesedin üzerinde bulacaksınız.
Kasvetli Antik Demircilik Taşı (8)Crumbling Farum Azula: Dragon Temple Rooftop'un zarafet alanından başlayarak üzerinize ışık saçan büyük ejderhayla karşılaşana kadar ilerleyin. Onu ejderhanın arkasındaki çardakta bulacaksınız.

Büyük Hayalet Glovewort konumları​

Elden-Ring-great-ghost-glovewort-shadow-of-the-erdtree-1024x576.jpg

Demirci Hewg ile görüşmek ve Roderika'ya moral verici bir konuşma yapmak, onun Ruh Küllerinizi yükseltebilmesiyle sonuçlanacak ve bu, Lands Among'ı tek başına ele almayı sevenler için son derece yararlı. Favori Spirit Ash'inizi tam olarak maksimuma çıkarmak için, bir Great Ghost Glovewort'a ihtiyacınız olacak; New Game Plus'a girmeden herhangi bir oyunda yalnızca dördü mevcut.
ÖğeKonum
Büyük Hayalet Eldiven Otu (1)Ainsel Nehri'nde, Nokstella'nın DragonKin Askerini yendikten sonra, büyük tahtın altında, üzerinde dev bir iskeletin oturduğu Büyük Hayalet Glovewort olacak.
Büyük Hayalet Eldiven Otu (2)Nokron, Ebedi Şehir; Ranni'nin görevini yapıyorsanız onu Fingerslayer Blade'i aldığınız sandıkta bulacaksınız.
Büyük Hayalet Eldiven Otu (3)Nokstella, Ebedi Şehir, merdivenlerden aşağı inen hareketli kayanın sağındaki bir binada bulabilirsiniz. Ranni'nin görevini Liurnia'nın İlahi Kulesi'ni çevirecek noktaya kadar ilerletmeniz gerekecek.
Büyük Hayalet Eldiven Otu (4)Moghgwyn Hanedanı Mozolesi, Mohg boss savaşına doğru yukarıya doğru ilerlemeden önce sağ taraftaki mağaranın geniş açık bölümünün içinde.
Bunlar, Shadow of the Erdtree DLC'sine hazırlanmak için tam zamanında Elden Ring'deki silahlarınızı ve Spirit Ashes'inizi tamamen yükseltmek için yükseltme malzemelerinin yerleridir .

Konuyu görüntüleyenler