Neler yeni

Elden Ring'de Alev, Beni Temizle büyüsü nasıl bulunur?

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Alev, Beni Temizle Elden Ring

Elden Ring'de Zehir veya Kızıl Çürük oluşumuna neden olan birçok düşman veya konumdan biriyle başa çıkmakta zorlanıyorsanız, Alev, Beni Temizle büyüsünü bulmak isteyeceksiniz.
Elden Ring'in sizin tarafınızdan ve size karşı kullanılabilecek bir dizi durum rahatsızlığı vardır ve hiçbiri Poison ve Scarlet Rot'tan daha rahatsız edici değildir. Bunlarla başa çıkmak için bulabileceğiniz veya üretebileceğiniz öğeler var, ancak sizi asla yarı yolda bırakmayacak daha az sınırlı bir çözüm var.
Alev, Beni Temizle büyüsü sizi anında Kızıl Çürük ve Zehirden iyileştirir ve tüm birikmiş rahatsızlıkları ortadan kaldırır. Düşük istatistik maliyeti sayesinde, çok az veya hiç yatırım yapmadan mevcut herhangi bir yapıya eklemek yeterince kolaydır.

Neyse ki Flame, Cleanse Me'nin yerini Elden Ring'de nispeten erken bulabilirsiniz. İşte Alev Temizleme beni nasıl bulacağınız ve neden bulmanız gerektiği konusunda bir rehber.

Elden Ring'deki Alev, Beni Temizle konumu​

Alev, Beni Temizle Elden Ring Konumu

Alev Beni Temizle büyüsü Doğu Liurnia'daki Ateş Keşiş Camında bulunabilir. Kamp yeri, Vows Kilisesi'nin Grace Bölgesi'nin hemen güneydoğusunda yer almaktadır ve tam konumu yukarıdaki haritada gösterilmektedir.

Büyünün kendisi kamptaki bir cesedin üzerindedir ancak yağmalamadan önce onu düşmanlardan temizlemek en iyisidir. Bir Ateş Keşişi ve üç Diken Büyücüsü bulacaksınız, ancak bunlar kolayca dağıtılır.

Alev, Beni Temizle büyüsünü aldıktan sonra onu repertuarınıza eklemek sorun olmayacaktır. Karakteriniz daha yakın dövüş odaklı olsa bile.

Alev, Beni Yağmala Temizle

Elden Ring'de Alev Kullanarak Beni Temizle​

Alev, Beni Temizle'nin kullanımı yalnızca 12 İnanç gerektirir ve bu da onu Elden Ring'deki herhangi bir büyü için en düşük stat gereksinimlerinden biri yapar. Tüm büyüler gibi , bunun da kullanılması bir Mühür gerektirecektir ancak etkisi göz önüne alındığında hangisinin pek önemi yoktur.

Daha önce de belirtildiği gibi, Flame, Cleanse Me'nin temel amacı, kendinizi Poison'dan veya çok daha sinir bozucu Scarlet Rot'tan anında iyileştirmektir. Bunu yapabilme yeteneği, Elden Ring'de düşmanların veya çevrenin bu hastalıklara neden olduğu belirli zindanları keşfederken çok değerli olabilir.

Alev, Beni Temizle Stat Gereksinimleri

Flame, Cleanse Me'yi kullanmanın maliyeti yalnızca 14 FP'dir, bu nedenle Mind statüsüne herhangi bir yatırım gerektirmez, ancak kendi HP'nize çok küçük miktarda hasar verir. İlk saf Güç yapımım bile ona bir yer bulmayı başardı.

Kendi tecrübelerime göre, Ranni'nin görev serisi için geçmeniz gereken kabus gibi Rot Gölü'nü önemsizleştirmek için özellikle yararlıydı . Sadece onu atmak için güvenli bir yer bulun ve tüm tehlike ortadan kalksın. Elbette bundan çok önce işe yarar hale gelir.

Liurnia'ya erken gitmek​

Çoğu oyuncu Liurnia'ya ancak Stormveil Kalesi'nden geçip Aşılı Godrick'i yendikten sonra gelecektir . Elbette, ilk Paretaşıyıcınızı yenmeden önce Alev, Beni Temizle'nin kullanım alanları vardır ve bu nedenle onu önceden edinmek isteyebilirsiniz.

Neyse ki, tehlikeli bir eski zindana dalmaya ve iki büyük patronla savaşmaya gerek kalmadan Liurnia'ya ulaşmanın ve büyüyü ele geçirmenin bir yolu var. İlk adım, Parmak Okuyucu Kocakarı'nın oturduğu Grace'in Stormhill Baraka Bölgesi'nin kuzeyindeki parçalanmış köprüye gitmek.

Köprünün sonuna doğru ilerlediğinizde aşağıda atlayabileceğiniz bir nokta göreceksiniz. Bu tehlikeli bölümü geçmek ve diğer taraftaki dolambaçlı yolu takip etmek için torrenti kullanın. Aşağıdaki video size nasıl yapılacağını gösterecektir.

Ve işte burada, Liurnia'da herhangi bir zor karşılaşma olmadan güvende ve sağlamsınız. Ateş Keşiş Kampına gitmeniz yeterli ve Limgrave'ye dönmeden önce Alev, Beni Temizle'yi alabilirsiniz.

Konuyu görüntüleyenler