Neler yeni

Fortnite sızıntıları yeni aracı ve beklenmedik işbirliğini ortaya koyuyor

HatsuneMiku

Hatsune Miku
Müdavim
Yeni Üye
Fortnite Bölüm 5 Sezon 3 Harap tanıtım görseli

Fortnite sızıntıları yeni bir araç türünü ve Fallout temalı Bölüm 5 Sezon 3 ile potansiyel Monster Jam işbirliğini ortaya koyuyor.
Fortnite, Fallout evreninin , 17 Mayıs'ta yayınlanacak olan ve "Wrecked" olarak da bilinen, merakla beklenen Bölüm 5 Sezon 3'ün ana teması olacağını resmi olarak duyurdu .
Sezonun ayrıntıları ortaya çıktıkça, içerik oluşturuculara gönderilen uzaktan kumandalı bir arabaya kısa bir bakış da dahil olmak üzere sızıntılar su yüzüne çıkmaya başlıyor .
Yayıncı Swearin, X'te Epic Games'ten aldığı tanıtım aracının bir resmini yayınladı. Araç, oyuncular için yeni bir ulaşım modunu gösteriyor: arkasında çekme kolu bulunan kamyon benzeri bir araç.

Kırmızı boya ve kaportasında iki egzoz borusuyla donatılan kamyon, geçtiğimiz iki sezonda tanıtılan araçlardan, özellikle de Mercedes ile ortaklaşa 5. Sezonun başında tanıtılan G-Wagon'dan oldukça farklı.

Ancak bu yeni kamyon, önümüzdeki sezon için üzerinde çalışılan araç temalı tek eklenti değil. 16 Mayıs'ta Monster Jam World Series için düzenlenen basın toplantısında, Bright Bomber cosplayer'ının fotoğrafı çekildi ve resmi Instagram hesabında paylaşıldı . Hatta Epic Games'in fotoğrafta etiketlenmesi, bazılarının yaklaşmakta olan bir işbirliği hakkında spekülasyon yapmasına neden oldu.

“Bunu Monster Jam denizaltısında da gördüm. Eğer durum buysa, heyecanlıyım. Monster Jam tam anlamıyla benim çocukluğum ve Grave Digger ve Maximum Destruction gibi canavar kamyonları kullanacağımız bir tür ortak çalışma görmek için adam öldürürdüm! dedi heyecanlı bir Reddit kullanıcısı.

Son sezonla birlikte Fortnite'a bir canavar kamyon temasının geleceğini gösteren başka bir sızıntı yok, ancak uzaktan kumandalı araba ve Monster Jam'deki görünümün birleşimi hayranlarını heyecanlandırdı. Fortnite Bölüm 5 Sezon 3 Wrecked resmi olarak 24 Mayıs'ta yayınlanacak.

Konuyu görüntüleyenler