Neler yeni

Fortnite'ın Battle Pass Değişiklikleri Uzun Zamandır Bekleniyordu

Deaklon 

Administrator
Administrator
Yeni Üye
Ticaret
1 (100%)

Fortnite'ın Battle Pass Değişiklikleri Uzun Zamandır Bekleniyordu​

Fortnite Savaş Bileti Güncellemesi

Epic Games sonunda Fortnite savaş biletinde bazı hoş değişiklikler yapıyor . Hayır, başka bir gösterişli yeni kullanıcı arayüzü veya eşya kazanmanın tuhaf, anlaşılmaz yeni bir yolunu sunmuyor. Önümüzdeki sezondan itibaren, savaş biletlerinde kazanılabilir kozmetikler 18 ay sonra Fortnite'ın eşya mağazasında kullanılabilir olacak .

Daha önce, belirli bir sezonda sınırlı sayıda lisanslı bir kostüm kazanmayı başaramadıysanız, çünkü bir şeyleri öğütmek için zamanınız veya paranız yoksa, ortada kalırdınız. Canlı servis oyunları söz konusu olduğunda, geliştiriciler için büyük miktarda bir işin varlığını sonsuza dek silinmeden önce yalnızca birkaç ay boyunca erişilebilir olacak geçici ganimetlere dönüştürülmesi uzun zamandır canımı sıkan bir şeydi. Bu şekilde, savaş bileti ödülleri hayata ikinci bir şansa sahip olur.
Fortnite Save The World Zombies oyununun zombilere ateş eden oyuncusunun yer aldığı tanıtım görseli.

Hayranlar çok mutlu, çünkü milyonlarcası ya bir daha asla seçili kozmetikler kazanma umudunu yitirmişti ya da geçmişte sadece nadir görevlerde bulunan sınırlı sayıda kostüm kazanma şansı istiyordu. Ancak eski savaş bileti kostümlerinin geri dönmeyeceğini ve lisanslı kostümlerden hiçbirinin Kostüm Mağazasına geri dönmeyeceğini ve Epic'in oyunculara mağazaya ne zaman geleceği konusunda herhangi bir uyarıda bulunmayacağını belirtmekte fayda var. Tıpkı bugün olduğu gibi, tek yapmanız gereken oturum açıp kendiniz görmek.

Mükemmel değil, ancak Destiny , Call of Duty gibi rakip oyunlara ve dürüst olmak gerekirse, hafızada kaybolmak üzere tanımlanmış mevsimsel içerikleri zorlayan savaş bileti olan modern oyunların çoğuna göre kesinlikle bir iyileştirme. Sizin saçma sapan zaman dilimleri boyunca onunla etkileşime girmenizi istiyor, kazandığınız ödüller ise az çok sonradan akla gelen bir şey. Görevlerinizi bitirmek ve savaş biletini ilerletmek için zorlukları tamamlamak için gününüzde yeterli zaman ayırmıyorsanız neredeyse bir suçluluk duygusu hissediyorsunuz, çünkü boşa harcanan her gün, sonsuza dek yok olmasına bir gün daha yaklaşıyor.

Deneyim puanı kazanma ve savaş biletine katkıda bulunan görevleri tamamlama söz konusu olduğunda, Fortnite şu anda piyasadaki en iyi oyundur. Diğer oyuncuları öldürmek, sandıkları açmak veya silahlarınızı özelleştirmek olsun, yaptığınız her şey bir sürü deneyim ve seviyeyle sonuçlanacaktır. Genel olarak 100. Seviyeye ulaşmak zor değildir, ancak yeterince hızlı değilseniz kazandığınız şey elinizden alınmamalıdır. Şimdi, bunu değiştirme şansı var, ancak V-Bucks'a gerçek para harcayarak ve büyük bir şansla çekilişe katılarak.

İdeal bir dünyada, Fortnite'ın Halo Infinite'a benzer bir savaş bileti benimsemesini çok isterdim . İstediğiniz zaman oyun tarihindeki herhangi bir savaş biletinde ilerleyebilmeniz ve deneyiminizin katkıda bulunduğu bir tanesi arasında geçiş yapabilmeniz için tasarlandı. Ancak her sezonda Fortnite'ın haritasının ve kullanıcı arayüzünün bazı kısımlarını temelden yeniden tasarlayabileceği ve her sezona özgü zorlukların nasıl bağlanacağından bahsetmeye gerek yok, bu muhtemelen düşündüğümüzden çok daha karmaşık bir uygulama. Yani bu bir başlangıç ve hey, önümüzdeki aylarda ve yıllarda daha büyük şeylere yol açabilir.

Konuyu görüntüleyenler