Neler yeni

Fortnite'ta Boss Obsidian kostümü nasıl alınır

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Fortnite Boss Obsidyen kostümü.

Fortnite, 28 Temmuz'da X hesabına gönderdiği ve artık silinmiş bir gönderide yanlışlıkla yepyeni Boss Obsidian kostümünü duyurdu. Bu, topluluğun kostümün yakında oyun içi mağazaya geleceğine inanmasına yol açtı.
Gönderide şunlar yazıyordu : "Boss Obsidian olarak yüksekliğe doğru yolculuğa çıkın. Şimdilik sizi-bildiğiniz-kişiyi görmezden geliyorum, bu yüzden mağazadaki bu yeni Kıyafete göz atın."
Deadpool görselleri içermesine rağmen, kostüm siyah ortaçağ zırhı ve kırmızı vurgularıyla klasik Black Knight kostümüne benzeyen Epic orijinal Kıyafetidir. Bilmeniz gereken her şey burada.
Epic'in yanlışlıkla Fortnite'ın 5. Bölüm 3. Sezonunda duyurduğu Boss Obsidian kostümünü nasıl alacağınızı anlatıyoruz.

Fortnite'ta Boss Obsidian kostümü nasıl alınır​

Boss Obsidian kostümünü edinmek için Fortnite'ta yayınlandığında V-Bucks ile Eşya Mağazasından Kıyafeti satın almalısınız.
Epic kısa bir süre sonra duyurusunu geri çekerek şunları söyledi: "Biliyorsun ya, çizimlerini paylaşmak için o kadar heyecanlıydı ki, yanlışlıkla biraz erken paylaşıldı. Boss Obsidian'ı yakında Mağazada yakalayın!"

ve diğer güvenilir sızıntıcılar ve yaratıcılar Boss Obsidian'ın "muhtemelen yarın çıkacağını" söylese de kostümün oyuna ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

Yayınlanan kostüm tanıtımı dışında başka bir şey açıklanmadı ve yeni kostümleri tanıtmak için kullanılan Deadpool metinleri ve görsellerinin birbirleriyle alakası olmadığına inanılıyor.

Spekülasyonlara rağmen Epic'in Boss Obsidian'ı tek başına bir kostüm olarak mı yoksa kozmetik bir paketin parçası olarak mı Item Shop'a sunacağı bilinmiyor, zira V-Bucks fiyatı da belirtilmedi.

Boss Obsidian, Epic'in Bölüm 5 Sezon 3 sırasında yanlışlıkla ortaya çıkardığı tek kostüm olmadı. Karayip Korsanları işbirliği yayınlanmadan önce, Jack Sparrow ve Lanetli Yelkenler Geçişi etkinliği, oyundan kaldırılmadan önce yanlışlıkla oyuncuların satın alabilmesi için açılmıştı .

Öte yandan Deadpool ve Wolverine kostümleri nihayet 27 Temmuz'da Fortnite'ta yayınlanarak, MCU filminin kutlanmasıyla birlikte çeşitli kozmetik paketlerine de kavuşmuş olduk.

Konuyu görüntüleyenler