Neler yeni

Geçersiz Sanal Diski Onarın (LDPlayer Yüklenemedi)

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Geçersiz Sanal Diskle Tanışın

Bazı mobil kullanıcıların en sevdikleri Android oyunlarını veya Uygulamalarını Windows PC'lerde çalıştırmak için Android emülatörünü kullanması çok popülerdir. Ancak bazen emülatörü yüklemeye çalıştığımızda “geçersiz sanal disk” hatasıyla karşılaşabiliyoruz. LDPlayer'da "geçersiz sanal disk (InvalidMedium)" hatasının nasıl düzeltileceği hakkında basit bir eğitim burada.

LDPlayer'da Neden Geçersiz Sanal Disk Hatası Oluşuyor?

Çoğu zaman Geçersiz sanal disk hatası, LDPlayer'ın veri bozulmasından kaynaklanabilir. Bilgisayarınızda meydana gelen bazı hatalı işlemler ve beklenmedik arızalar (ani çökme, zorla kapanma, virüs saldırısı vb.) veri dosyasının bozulmasına neden olabilir. Sonuç olarak, LDPlayer'ı başarıyla yükleyemeyeceksiniz.

LDPlayer'da Geçersiz Sanal Diski Düzeltmenin Basit Yöntemi

Bu sorunu çözmek için, orijinal örnek zarar görmüş olduğundan yeni bir LDPlayer örneğini yeniden oluşturmanız gerekir. Bu durumda, LDPlayer'ı yeniden indirmek yerine, ana örneğinizi hızlı bir şekilde yenilemek için LDMultiplayer'ı kullanabilirsiniz.

ADIM 1: Masaüstünüzde LDMultiplayer'ı bulun ve açın. (LDMultiplayer nedir? Bu makaleye göz atın: LDMultiplayer Aracı Nasıl Kullanılır .)

ADIM 2: Dikkatinizi sağ alt köşedeki Yeni/Klon simgesine çevirin ve tıklayın.

ADIM 3: Soldaki “Yeni Oyuncu” simgesine tıklayın.

ADIM 4: Ardından, LDMultiplayer tarafından otomatik olarak yeni bir LDPlayer örneği oluşturulacaktır. Yeni örnek oluşturulduktan sonra, yeni örneği başlatmak ve LDMultiplayer'daki orijinal örneği silmek için "Başlat" düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Dikkat : Orijinal örnekteki veriler yeni LDPlayer örneğine kaydedilmeyecektir.

Konuyu görüntüleyenler