Neler yeni

Gray Zone Warfare Helping Hand task görevi için tavan arası anahtarı nasıl alınır?

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
gri bölge savaşı yardım eli

Gri Bölge Savaşı 100'den fazla görev içerir ve bunların bazıları içerdiği birçok adım nedeniyle zorlayıcı olabilir. Helping Hand, Handshake tarafından sunulan bir getirme görevi görevi gören böyle bir görevdir.
Finishing Helping Hand, oyuncuların başlangıç kasabasının restoranındaki kilitli tavan arasının anahtarını bulmasını gerektirir. Oradan amaç, tavan arasında saklı olan bilgiyi almak ve ardından onu bekleyen El Sıkışmaya geri göndermektir.
İşte Gri Bölge Savaşı'nın Yardım Eli görevi için anahtarın nasıl yağmalanacağına ve restoranı nerede bulacağınıza dair bir özet.

Gri Bölge Savaşında tavan arası anahtarı nasıl alınır?​

Yardım Eli için Gri Bölge Savaş restoranı
Restoranın çatı katı anahtarı , restoranın yakınında devriye gezen düşmüş düşmanların cesetlerinde ortaya çıkıyor . Ceplerini veya çantalarını aramak, eşyayı ortaya çıkarmalıdır.
Oyuncular aynı zamanda kendi üslerinde sorarak diğer grup üyelerinden anahtarı alabilecek kadar şanslı olabilirler.

Gray Zone Warfare'de restoran nasıl bulunur?​

Gri Bölge Savaşı gruplarının üçü de farklı bölgelerdeki iddialarını ortaya koydu. Sonuç olarak restoran, oyuncunun tercih ettiği gruba bağlı olarak farklı koordinatlara sahiptir.

Her üç bölgedeki restoranın kesin koordinatları aşağıdaki gibidir:
  • Crimson Shield International: Kiu Vongsa Restoran Depolama Anahtarı için 141, 164
  • Lemang Kurtarma Girişimi: Pha Lang Restoran Depolama Anahtarı için 203, 163
  • Mithras Güvenliği: Nam Thaven Restoran Depolama Anahtarı için 170, 116
Bir cesedi yağmalarken anahtarın "Tavan Arası Anahtarı" olarak etiketleneceğini belirtmekte fayda var. Ancak inceleme sonrasında ürün açıklamasında buna "Restoran Depolama Anahtarı" deniyor.

Gerekli anahtarı bulup restorana girdikten sonra oyuncular en üst kata çıkmalı ve çatı katının kilidini açmalıdır . Handshake'in istediği bilgi kapının yanındaki mavi katlanır sandalyede duruyor.
Bir sonraki adım, çıkarma bölgesinden bir helikopter çağırıp üsse dönmek. Daha sonra geriye kalan tek şey satıcıları ziyaret etmek ve Gri Bölge Savaşının Yardım Eli görevini tamamlamak ve ilgili ödülleri almak için El Sıkışma ile konuşmaktır.

Konuyu görüntüleyenler