Neler yeni

Huysuz Büyükanne kimdir: 75 yaşındaki Fortnite sansasyonu

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Huysuz Gran Fortnite Twitch yayıncısı.

75 yaşındaki büyükanne Huysuz Büyükanne, ünlü yayıncı ve YouTuber SypherPK ile birlikte oynadıktan sonra Fortnite topluluğunu büyüledi.
Fortnite , "terli" oyuncularla dolu olduğu bilinmesine rağmen herkesin oyunu alıp zafere giden yolda ilerlemeye başlayabileceğini gösterdi. Öne çıkan örneklerden biri , oyundaki en yüksek rütbeye ulaşmayı başaran 51 yaşındaki BushCampDad'dir .
Ancak geçtiğimiz günlerde 75 yaşındaki İskoçyalı bir büyükanne de bu yaklaşımın geçerliliğini sürdürdüğünü kanıtladı. SypherPK tarafından "dünyanın en eski Fortnite oyuncusu" olarak anılan Grumpy Gran, tanınmış yayıncı ve YouTuber ile oynadıktan sonra viral bir sansasyon haline geldi.
Peki Huysuz Büyükanne nasıl oldu da Fortnite'ın tadını çıkardı ? Ona oynaması için kim ilham verdi? Peki nasıl fark edildi? Bilmeniz gereken her şey burada.

Grumpygran1948 Hakkında: Viral Fortnite heyecanı​

Twitch'te Grumpygran1948 olarak da bilinen Cath Bowie, 2017'nin ilk haftasından beri Fortnite oynuyor ve üç yılı aşkın süredir oyunu yayınlıyor. Her şey, oyunu PlayStation 4 kullanarak oynayan 24 yaşındaki torununun Fortnite'ı keşfetmesiyle başladı.
Battle Royale oyununu ekranda ilk kez gördükten sonra hemen aşık oldu. BBC röportajında "Nedenini açıklayamam, bu sadece anlık aşk" dedi .
Huysuz Büyükanne, yayın yapmaya başlamasına neyin sebep olduğu sorulduğunda kendisinin çok "aptal" bir insan olduğunu iddia etti. “Torunum aslında kimsenin beni izlemeyeceğini, kimsenin beni takip etmeyeceğini söyledi, değil mi? Sana göstereceğim dedim. Ben de yaptım."

Diğer bir neden de "rastgele takımlarla" oynamaktan bıkmış olmasıydı ve bu da sonunda "gerçekten kötü" oyuncularla karşılaşmasına yol açtı. Buna rağmen oyunu oynamaya devam etti. SypherPK'ye "Kendi arkadaşlarımı edinebilecek miyim bakacağım" dedi.

Grumpygran1948'in artık Twitch'te 10 binden fazla takipçisi var. Takipçileri SypherPK ile birlikte oynadıktan sonra zirveye çıktı.

BBC'den aktarıldığı üzere SypherPK'nin sohbette iletişime geçtiğini ve onunla ikili olmak istediğini söyledi . Şöyle cevap verdi: “Ben de az önce evet dedim, tabii ki anında. Kim istemez ki?”

Huysuz Büyükanne ve SypherPK'nin birlikte yaptıkları yayın, sosyal medyadaki oyuncular tarafından "sağlıklı" olarak nitelendirildi ve bazıları SypherPK'yi kendisine bu fırsatı verdiği için övdü.

Konuyu görüntüleyenler