Neler yeni

Anime I'll Become a Villainess That Will Go Down in History Reveals Alicia Fragmanı yayınlandı

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com

I'll Become a Villainess That Will Go Down in History animesi, başrol oyuncusu Alicia Williams için bir karakter fragmanıyla birlikte 1 Ekim'de yayınlanacağını duyurdu. Studio MAHO FILM animasyonu üstleniyor ve yönetmenliğini Yuji Yanase üstleniyor. Alicia'ya Kanna Nakamura ses verirken, Kaito Ishikawa erkek başrol Duke Seeker'a ses veriyor.

Tarihe Geçen Bir Kötü Kadın Olacağım: Soylu Bir Kötü Kadına Dönüşmek Prensi Daha da Aşık Ediyor Gibi Görünüyor ( Rekishi ni Nokoru Akujo ni Naru zo: Akuyaku Reijo ni Naru hodo Oji no Dekiai wa Kasoku suru yo desu! ) Izumi Okido tarafından yazılan ve Jyun Hayase tarafından resimlendirilen bir Japon hafif roman serisidir.

İlk olarak Aralık 2018'de Shosetsuka ni Naro web sitesinde yayınlanan bir web romanı olarak başladı. Daha sonra Ağustos 2019'dan beri hafif roman olarak yayınlayan Enterbrain tarafından satın alındı. Ayrıca, Mayıs 2020'de tefrika edilmeye başlanan Akari Hoshi tarafından resimlendirilen bir manga uyarlaması da var. Yen Press , mangayı İngilizce olarak lisansladı ve hikayeyi şöyle tanımladı:

"SÖZLÜ SÖZLERİNİZE SİKTİR GİT! TARİHE KÖTÜ ADAM OLARAK GEÇECEĞİM!"

Ben, tüm o namuslu ve düzgün kahramanlardan nefret eden aynı kız, en sevdiğim fantezi flört simülasyonunun dünyasında kötü adam olarak reenkarne oldum! Bu benim gerçekleşen hayalim, bu yüzden dünyanın en büyük kötü adamı olarak tarihe iz bırakacağım! Ama bunu yapmak için çok daha güçlü ve daha akıllı olmam gerekecek. Sadece bir sorun var: Kötü olmaya ne kadar çok çalışırsam, prens de bana o kadar çok aşık oluyor! Bu gidişle, tarihteki yerimi kazanabilecek miyim!?

Konuyu görüntüleyenler