Neler yeni

Anime Jujutsu Kaisen: Todo Yuta'nın Kenjaku'yu öldürmesine yardım etmedi

Anime

HatsuneMiku

Hatsune Miku
Müdavim
Yeni Üye
Jujutsu Kaisen Sezon 2 Yuta'yla sona eriyor

Popüler bir Jujutsu Kaisen teorisi, Aoi Todo'nun Yuta Okkotsu'nun Kenjaku'yu öldürmesine yardım ettiğini iddia ediyor; ancak bazı boşluklar bunun doğru olmadığını gösteriyor.
Jujutsu Kaisen mangası Aoi Todo'yu en önemli anda geri getiriyor. Yuji , Choso'nun ölümünden ve diğer herkesin Sukuna'nın alevlerine kapılma ihtimalinden sonra umudunu kaybetmeye başlamıştı . Ancak manga aniden Todo ve Mei Mei'nin büyücüleri Sukuna'nın bölgesinden kurtarmayı planladığını ortaya çıkarır.
JJK'deki en korkunç an olması gereken an hem Todo hem de Mei Mei sayesinde atlatıldı. Ancak Yuji'nin bilinçaltında Sukuna'ya planlarını bildireceğinden korktukları için bunu ondan sakladılar.
Ancak mangada her şey devam ederken JJK hayranlarının çoğunluğu Todo'nun Yuta'nın Kenjaku'yu öldürmesine yardım etmek için orada olduğuna inanıyor. Ancak aksini öne süren birçok boşluk var. Uyarı: Bu makale yaklaşan Bölüm 260'tan spoiler içermektedir!

Todo'nun Yuta'ya yardım etmesiyle ilgili teori nedir?​

Teori, Kasım 2023'te birkaç kişinin Yuta'nın Bölüm 243'teki Todo'nun tekniğini kopyalayıp kopyalamadığını merak etmeye başlamasıyla ortaya çıktı . Aynı SFX, Kenjaku'ya doğru hızla ilerleyip tek hareketle kafasını kestiğinde de kullanıldı.

Konuyu görüntüleyenler