Neler yeni

Anime Jujutsu Kaisen, Uraume'nin ardındaki gizemi çözüyor

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Jujutsu Kaisen Uraume

Uraume, Jujutsu Kaisen'deki en gizemli karakterlerden biri ancak son güncelleme onlar hakkında önemli bir soruyu yanıtlıyor.
Jujutsu Kaisen mangası sona ermiş olabilir ancak seri sonunda Uraume'nin cinsiyetini ortaya koyuyor. Uraume, Heian Dönemi'nden beri Sukuna'nın astıydı ve ikisi arasında bir efendi ve hizmetkardan bekleyeceğinizden çok daha özel bir bağ vardı.
Son bölümde , Sukuna ruhların geçtiği yolda yürüyor. Eskisinden çok daha genç görünen ağlayan Uraume'yi buluyor ve onu rahatlatıyor. Sukuna hayatta farklı bir yol seçmek isterken ikisi birlikte uzaklaşıyor.
Uraume bir kadının bedeninde yeniden canlanırken, gerçek cinsiyetleri bilinmiyordu. Sukuna, Shibuya Olayı'nda Uraume ile yeniden bir araya geldiğinde, onları ilk başta tanıyamadı. Ancak, onlarla tanıştıktan sonra anında mutlu hissetti.
Jujutsu Kaisen Uraume

Bir JJK sızıntıcısı Twitter/X'te şunları paylaşıyor: "Gege, Uraume'nin cinsiyeti ve Culling Game oyuncusunun adları hakkında konuşuyor: Bunu 27. ciltte belirtmeyi düşünmüştüm ama hastanede kaldım ve fırsatı kaçırdım. Yani, CG Oyuncularının adları hakkında: Hepsi, reenkarnasyonlarından önce bir insan olarak sahip oldukları adları paylaşıyor.

"Bunun nedeni, Culling Oyunu Oyuncularının lanetini taşıyan şeyin lanetli nesneler değil, fiziksel beden olmasıdır. Bu yüzden Hazenoki ismiyle çağrıldığında, 'Demek bana böyle sesleneceksin ha?' diye düşünerek bir şaşkınlık hissetti.
"Uraume'ye gelince, o aslında bir erkekti, ancak Kenjaku ile yaptığı bir sözleşme nedeniyle bir kadın bedeninde (Himi Shiori) reenkarne oldu... Bunu daha önce başka bir yerde bahsetmiş miydim?"

Bu nedenle, manga Uraume hakkında hiçbir şey açıklamasa da Gege bunu manga cildinde doğruladı. Hayranlar Uraume hakkında her zaman kafaları karışıktı ama sonunda istedikleri cevabı aldılar.

Konuyu görüntüleyenler