Neler yeni

Anime Jujutsu Kaisen yaratıcısı, hayranların pek hoşlanmadığı Naoya'nın sahnesinde büyük bir değişiklik yaptı

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Jujutsu Kaisen karakterinin ölümü Naoya Zenin

Jujutsu Kaisen yaratıcısı Gege Akutami, Naoya'nın popüler sahnelerinden birinde farklı bir fikir ortaya atmıştı ve hayranlar orijinal versiyonu beğenmemişti.
Jujutsu Kaisen Sezon 3, Naobito Zenin'in en küçük oğlu Naoya Zenin'i tanıtacak . Doğduğu günden beri bir dahidir. Zenin gibi gururlu bir klanda, Naoya yetenekleri nedeniyle insanların ona hayranlık duymasıyla büyüdü.
Ancak Toji'yi gördüğünde aşağılık olduğunu anlar . Naoya, Toji'nin ne kadar utanç verici biri olduğundan bahseden yetişkinlerin konuşmalarını dinleyerek büyümüştür. Sonuçta Toji, cennet tarafından kısıtlanmış bir beden nedeniyle lanetli enerji veya tekniğin hiçbir izine sahip olmadan doğmuş biridir. Ancak, önündeki adamı görünce Naoya, aralarındaki güç farkını fark eder.
Popüler bir JJK haberine göre, "İlk taslakta Gege, Naoya'nın şunları söylemesini planlamıştı: 'Toji-kun'un yanında olan kişi benim!!' Ancak daha sonra şu şekilde değiştirildi: 'Onların yanında olan kişi benim!!'"

Sahne, Naoya ve Maki'nin dövüştüğü Mükemmel Hazırlık Bölümü'nden alınmıştır. Naoya, Toji ve Gojo ile birlikte kazanabileceğine ve jujutsu büyücülüğünün zirvesinde durabileceğine inanmaktadır. Ancak, başlangıçta yalnızca Toji'nin adını söylemesi gerekiyordu.

Çevrilmiş versiyonda, "Toji-kun" diyor, bu bir erkeğe hitap etmenin yarı resmi bir yolu, özellikle konuşandan daha genç veya aynı yaşta olan birine. Ancak, Naoya Toji'den daha genç, bu yüzden bu hitap şekli uygun değil. Gege orijinal fikri değiştirdi ve sahneye Gojo'yu da eklemeye karar verdi.

Bir hayran , "Gege'nin çoğu şeyin gereksiz olduğunu düşünüp onları başka bir şeyle değiştirdiğini düşünüyorum." dedi.

"Ağzına geleni gevezelik ediyor, kıtada ilk 20'ye bile giremez," diyor bir diğeri .

Başka bir hayran ise, "Toji'ye neden 'Toji-kun' diyor?" diye soruyor. Bildiğimiz kadarıyla Toji, Naoya'dan büyüktü.

Konuyu görüntüleyenler