Neler yeni

Anime Kaiju No. 8 animesi, mangaya kıyasla “inanılmaz”

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Kaiju No: 8

Kaiju No. 8, 2024'ün en çok beklenen animelerinden biri ve manganın arkasındaki yaratıcılardan biri uyarlama hakkında konuştuğunda, kulağa daha da umut verici geliyor.
Naoya Matsumoto'nun mangasına dayanan Kaiju No. 8 , Attack on Titan ve Godzilla'yı birleştirerek oldukça ilgi çekici bir anime şovu oluşturuyor . Canavar saldırılarının düzenli olduğu bir dünyada, Japonya Savunma Kuvvetleri'ndeki genç bir asker, dev yaratıklardan biri olma gücüne sahip oluyor.

Ülkesini bu yaratıklardan korumaya kararlı olarak, bir yandan asker olarak hizmet ederken, bir yandan da kötülüğü yenme mücadelesinde düşman ve müttefik olarak hareket ederken bu yeteneğini bir sır olarak saklamayı seçiyor. Bu büyüleyici bir önerme ve gösterinin Production IG tarafından yapıldığı göz önüne alındığında, emin ellerde.

Manganın arkasındaki editör şu ana kadar gördüklerine dayanarak kesinlikle böyle düşünüyor.

Kaiju No. 8 editörü anime karşısında şaşkına döndü​

Shonen Jump'ın Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı ve Kaiju No. 8'in Editörü Seijiro Nakaji, yaklaşan program hakkında yorum yaptı. Manga Plus'a şunları söyledi: "Film taslağını gördüm ve çok etkilendim ve şunu düşündüm: 'Bir profesyonelin elinde bu kadar muhteşem hale gelmesi inanılmaz!'" dedi .

Nakaji, manganın bazı yönlerinin "daha fazla araştırıldığını veya yeniden yorumlandığını" açıklayarak, kaynak materyale aşina olan hayranların hikayenin farklı bir versiyonunu alacağını öne sürüyor. “Ayrıca aksiyonun nasıl ilerlediğini ve canavarların renklerinin nasıl ortaya çıktığını görmek için de gerçekten sabırsızlanıyorum” diye ekliyor.

Benim de büyük merakım bu. Mecha ve kaiju animeleri yaygındır, bu yüzden Kaiju No. 8'in aksiyona farklı ve modern bir şekilde yaklaşacağını umuyorum. Neyse ki, şu ana kadar gördüklerimiz de bunu gösteriyor ve Kaiju No. 8'in Nisan 2024'te gösterime girmesi nedeniyle bunu öğrenmemiz için fazla zamanımız yok.

Konuyu görüntüleyenler