Neler yeni

LDPlayer'ın COM Arayüzü (InvalidClientClass) Alınamaması Düzeltildi

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com

Size “Üzgünüz, oynatıcı bir hatayla karşılaştı. Lütfen onarmayı deneyin.” LDPlayer'ı kullandığınızda. Onarmak için “Onarmayı dene” düğmesine tıklasanız bile sorun hala devam ediyor. Sorunu gidermek için aşağıdaki yöntemi deneyerek sorunu giderebilirsiniz.

Adım 1. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Adım 2. Bilgisayarınızdaki PCProtect, Norton 360 vb. gibi tüm anti-virüs uygulamalarını devre dışı bırakın .

3. Adım. Daha sonra LDPlayer'ın emülatör verilerini yedeklemeniz gerekir. Bunun nedeni, aşağıdaki adımda LDPlayer'ı başka bir konum yoluna yeniden kuracak olmanızdır; bu da yeni öykünücünün eskisinin üzerine yazamamasına yol açar. Bu, eski oyun verilerini yeni oluşturulan Android emülatörüne kaydedemeyeceğiniz anlamına gelir. Emülatör verilerini yedeklemek, tüm oyun verilerinizi/hesabınızı LDPlayer'a kaydedebilir. Emülatör verilerinizi yedeklemek için lütfen bu yazıyı okuyun: LDPlayer için Emülatör Verileri Nasıl Yedeklenir/Geri Yüklenir .

4. Adım. Emülatör verilerini yedekledikten sonra eski emülatörü kaldırın ve LDPlayer'ı başka bir diske yeniden yükleyin. Örneğin, LDPlayer'ı daha önce Disk E'ye yüklediniz ve LDPlayer'ı Disk C veya Disk D'ye yeniden yüklemeniz gerekiyor. LDPlayer simgesine sağ tıklayın ve “Dosya konumunu aç” seçeneğini seçin. Daha sonra hangi diske yüklediğinizi görebilirsiniz.

Adım 5. Genel olarak “InvalidClientClass” sorunu yukarıdaki üç adımı uyguladıktan sonra çözülebilir. Öyleyse emülatör verilerini geri yükleyebilir ve Android oyununuzu tekrar oynamak için kullanabilirsiniz. Değilse, bilgisayar sistemini yeniden yüklemeniz gerekir .

Konuyu görüntüleyenler