Neler yeni

LoL'ün T1 Keria'sı sonunda Lux'ı Worlds 2023 kostümünde görücüye çıkardı

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Battle Academia Lux Sıçrama Sanatı

T1 Keria sonunda League of Legends geliştiricilerini Lux'un 2023 Dünya Şampiyonası kostümlerinde yer alması konusunda ikna edebildi, ancak bu başta istedikleri gibi olmadı.
League of Legends geliştiricisi Riot Games, Worlds 2023 kazananları için piyasaya sürülen yeni kostüm serisini duyurdu . Her zamanki gibi, bu önemli etkinliğin kazananları başarılarını kutlamak için bir kostümle anılıyor . Geliştiriciler, oyuncularla birlikte bir şampiyon seçmek, kostümü tasarlamak ve hatta geri dönüşü canlandırmak için çalışıyor.
Profesyonel oyuncu T1 Keria, Riot'un Worlds 2023 için Lux kostümü seçme isteklerini reddettiğini açıkladıktan sonra topluluğu harekete geçirdi. Geliştiriciler, destek oyuncusunun turnuvada Lux'u oynamadığı için Lux'u seçmesine izin vermedi; bu, kostüm serisi için alışılmış bir durum.
Ancak Riot'un, Lux'un şampiyonla birlikte kupayı kazandığını gösteren Bard kostümü için geri çağırmada daha önceki karmaşaya biraz daha değinmeye karar verdiği anlaşılıyor.

Keria, Lux'a Worlds 2023 kostümünü verememiş olsa da, en azından Lux'ın aldığı kostümde ona bir gönderme yapıldı. Kostüm üzerinde Riot ile çalışan Keria'nın geliştiricilere geri çağırma konusunda bir fikir vermiş olması muhtemel.

Geri çağırmada Bard uçuyor, en sonunda ağlayan Lux'la karşılaşıyor, Lux'un omzuna dokunuyor, kupayı çıkarıyor ve birlikte etrafında dönüyorlar, en sonunda zaferle kupayı kavrıyorlar.

Skin şu anda PBE'de, yani canlı sunuculara gelmeden önce bazı değişikliklere uğrayabilir. Ancak, bu kadar karmaşık bir geri çağırma animasyonu muhtemelen kaldırılmayacaktır, yani bunu nihai ürüne dahil etmeliyiz.

Umarım bu Keria'yı tatmin etmeye yeter, aksi takdirde Lux'a istediği kostümü verebilmek için bir Dünya Şampiyonası finali daha kazanmaları gerekecek.

Konuyu görüntüleyenler