Neler yeni

LoL'ün yeni 1 Nisan Şakası görünümleri yeni bir soluk getiriyor

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Cho'Gath 1 Nisan Şakası sıçraması

League of Legends'ın 1 Nisan Şakası görünümlerinden oluşan en yeni grubu, MOBA'ya yeni bir soluk getirdi ve çok daha yaratıcı görünümlerin çizgiyi aştığı önceki yıllara dayanan bir saçmalık düzeyini benimsedi.
League of Legends'ın çok iyi kozmetik ürünleri var. Riot'un yetenekli geliştiricileri tarafından oluşturulan görünümler, yeni efektler, seslendirmeler ve daha fazlasını sunarak, benzersiz ve çeşitli bir ortamda şampiyonları gerçekten ön plana çıkarıyor. Sektördeki en iyiler arasındalar ve uzun yıllardır da öyleler.
Ancak LoL görünümlerinin son zamanlarda oldukça fazla sorunla karşılaştığı inkar edilemez. Pek çok oyuncu (ben de dahil), Riot'un son zamanlarda çıkardığı görünüm serilerinin birbirine çok benzediğini ve onları biraz ruhsuz bıraktığını fark etti . Çoğunlukla kendilerini biraz fazla ciddiye alan keskin bir estetiğe sahip, şık, anime tarzı bir türdürler.
Bu nedenle geliştiriciler tarafından piyasaya sürülen en yeni görünümler, yeni bir nefes gibi geliyor. Bu yılki 1 Nisan Şakası görünümleri kesinlikle harika ve öne çıkan şampiyonların saçmalıklarına dayanıyor ve LoL tarihinin daha eğlenceli bir dönemine geri dönüyor.
Durian rammus derisi

Durian Savunmacısı Rammus özel bir şey olmaya çalışmıyor ve keskin estetiğini ortaya koyuyor.
Ornn, Cho'Gath, Rammus, Zac ve Twitch bu yıl 1 Nisan Şakası için kendi görünümlerini alıyorlar. Daha da iyisi, bunların daha büyük bir kostüm serisinin parçası olmaması ve her birinin, özellikle şampiyon düşünülerek yapılmış benzersiz bir kostüm olarak kendine ait olması.

Ornn kendisini bir Tren Kondüktörü , Cho'Gath'ı güçlü, peluş bir canavar, Rammus'u pis kokulu dikenli bir meyve ve Zac ile Twitch'i sevimsiz rakipler olarak görüyor.
Bu kostümler bana Riot'un popüler şampiyonları (bakıyorum Akali) tematik olarak kendilerine uymayan kostüm serilerine eklemek yerine şampiyonları düşünerek kostümler yaptığı eski zamanları hatırlatıyor.
Bunun Riot için yeni bir trendin başlangıcı olması ve geliştiricilere, şampiyonlara oyunun eğlenceli yönünü kucaklayan görünümler verme özgürlüğü vermesi umudu var. Ancak bu kesinlikle yeni 1 Nisan Şakası görünümlerinin nasıl satıldığına bağlı.

Konuyu görüntüleyenler