Neler yeni

Marvel hayranları bu korkunç Örümcek Adam hikayesine hayran kaldı

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Üstün Örümcek Adam #1 kapak resmi

Reddit'teki hayranlar, Örümcek Adam'ın kötü adamlarına karşı direnmeyen korkunç versiyonuna tepkilerini paylaştı.
Örümcek Adam'ın biraz hileci olduğu biliniyor. Hatta Stan Lee birçok kez onu yaramaz biri olarak tanımladı.
Ancak Örümcek Adam'ın başka bir yanı daha var. Uçurumun eşiğine itildiğinde, karakterin son derece ciddi, daha karanlık bir versiyonu kendini tanıtıyor.
Örümcek Adam'ın en güçlü Marvel kahramanlarından biri olduğu göz önüne alındığında , bir Reddit başlığında tartışıldığı gibi öfkeli bir Örümcek Adam'ın korkutucu olacağı mantıklı geliyor.

Hayranlar Örümcek Adam'ın "korkunç" versiyonu karşısında şok oldu​

Örümcek Adam alt dizininde paylaşılan gönderi, Örümcek Adam'ın New York'ta çılgınca bir gözyaşı döktüğü bir hikayeden öğeler içeriyor.

Hikayede, Harry Osborn ve Lily Hollister'ın bebeğinin öldüğüne inanılıyor (bebek aslında Harry kılığına giren Chameleon tarafından kaçırıldı).

Bir dizi kayıptan sersemlemiş olan Spidey, hikaye boyunca kötü adamlarını avlamak için kükreyen bir öfkeye kapılır.

Alt dizideki karakterin hayranları, karakterin karanlık yaklaşımı karşısında şaşırdılar ama iyi anlamda.

InoueNinja94 kullanıcısı bir yorumda şunları söyledi: "Buradaki kötü adamların çoğunun ondan düpedüz dehşete düşmesi, Peter'ın doğru koşullar altında ne kadar korkutucu olabileceğini size göstermeli."

Hulkzilla0, "Örümcek Adam'ın serbest kaldığını ve kötü adamlarını sessiz bir öfkeyle alt ettiğini görmek inanılmaz" diye ekledi. "Bukalemun'u yakalamak için duvarı parçalaması çok iğrenç."

Diğerleri ise daha çok o anın Örümcek Adam medyasının daha büyük yönlerine nasıl yansıdığına odaklandılar ve bunu Spidey hikaye anlatımının zirveye ulaştığı bir örnek olarak vurguladılar.

DragonOfChaos25 , "Dostum bu alt reddit'e gitmeyi bırakmam gerekiyor" dedi. "Şu anda yaşadığımız saçmalıklar yerine Örümcek Adam'ın gerçekte ne kadar muhteşem olabileceğini görmek moralimi bozuyor."

Deadpool27, "Slott'un koşusunu bu yüzden bu kadar çok sevdim" dedi. “Birçok insanın anlamadığını biliyorum ama her zaman Slott'un karakterin inceliklerini gerçekten anladığını hissettim. Okuyucunun hoşuna gitmeyen şeyler yapmış olabilir ama en azından bu şeyler her zaman Peter'ın YAPACAĞI şeylermiş gibi hissettirirdi.”

Bu hikaye Örümcek Adam'ın başarısız olmadığını öğrenmesiyle sona ermiş olsa da öfkeli bir Örümcek Adam alışılmadık bir an değildir ve çizgi romanlarda ve hatta MCU'da en unutulmaz Örümcek Adam anlarından bazılarına yol açmıştır. Hayranların kendisinden neden korkulması gerektiğini kanıtlayan öfkeli bir Örümcek'in yeni bir anını yaşaması an meselesi.

Konuyu görüntüleyenler