Neler yeni

Minecraft'ta Fletching masası nasıl yapılır

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Fletching masası Minecraft

Fletching masası, işsiz herhangi bir köylüyü bir Fletcher'a dönüştürebildiği için Minecraft'taki en benzersiz ve en iyi şantiye bloklarından biridir. İşte Minecraft'ta kendinize bir Fletching masası yapma hakkında bilmeniz gereken her şey .
Minecraft'ta oyuncuların işleyip kullanabileceği pek çok farklı blok vardır ve bunların her birinin oyunda farklı bir işlevi . Fletching masası, işsiz köylüleri Fletcher'a dönüştüren bir şantiye bloğudur .
Fletcher, okçulukla ilgili her şeyden sorumlu bir satıcıdır. Örneğin, oyuncuların yay ve arbaletlere ihtiyacı varsa, bunları doğrudan yerel Fletcher'larından ve bunların bazı büyülü versiyonlarından satın alabilirler.

Buna rağmen, eğer Çakmaktaşı, Sopa ve Tüyler azaldıysa ve ok üretemiyorlarsa, üretim sürecini atlayıp bu özel NPC'den bir miktar satın alabilirler.

Minecraft'ta Fletching masası yapmak için hangi öğelere ihtiyacınız var?​

Fletching masası hazırlamanın tarifi oldukça kısa çünkü yalnızca iki kaynağa ihtiyacınız olacak:

• Ahşap Kalaslar (x4)
  • Çakmaktaşı (x2)
Kalaslar için her türlü ahşabı kullanabilirsiniz; dördünün aynı olmasına gerek yok. Meşe, Orman, Huş Ağacı veya Kızıl belirsiz bir şekilde çalışacaktır.

Flint'e gelince, onu çakıl bloklarını çıkararak elde edebilirsiniz. Bunlar genellikle Overworld ve Nether çevresindeki plajların, nehirlerin ve su havuzlarının yakınında bulunur. Ayrıca, Fletching masasını oluşturmak için önce bir Crafting masasına ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Minecraft'ta Fletching masası nasıl yapılır​

Fletching masasının yapımı süreci zor veya uzun değildir.

1. Üretim masanıza gidin ve açmak için sağ tıklayın.
  2. İki adet Flint parçasını yan yana, üretim alanının üst kısmındaki ilk hücrelere yerleştirin.
  3. İlk sıranın üçüncü hücresini boş bırakın ve alttaki hücreye atlayın.
  4. Flint'te yaptığınız gibi bu sıraya iki Tahta Kalas koyun.
  5. İkinci sıranın üçüncü hücresini boş bırakın ve son hücreye geçin.
  6. Kalan iki Tahta Kalas'ı bu sıraya koyun ve son hücreyi boş bırakın.Eğer doğru yaptıysanız aşağıdaki resimdeki gibi görünmelidir:

Fletching masası Minecraft

Konuyu görüntüleyenler