Neler yeni

İndirim Mirror's Edge Catalyst 2 Kasımada Kadar %85 indirim'de

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
obaxk7p.jpg

2KASIMA KADAR İNDİRİM DEVAM EDİYOR.
STEAM LİNKİ

BU OYUN HAKKINDA​

BU OYUNUN ÇEVRİMİÇİ ÖZELLİKLERİ 8 ARALIK 2023’TE SONLANDIRILACAK.

Glass şehrinde özgürlük için savaşan, cesur serbest koşucu Faith’i takip edin. Dışarıdan son teknolojiyle donanmış, zarif bir şehir gibi görünen bu kentin ardında korkunç bir sır saklı. Apaydınlık gökdelen çatılarından yerin dibindeki kapkaranlık tünellere kadar her yeri keşfet. Faith, bu büyük ve keşfedilmeye hazır şehrin merkezinde yer alıyor. Birinci şahıs gözünden onun çevikliğini ve ileri muharebe tekniklerini şehrin dokusuyla birlikte kullanarak çevreyi tanı ve komployu açığa çıkar.

BU OYUN HAKKINDA​

BU OYUNUN ÇEVRİMİÇİ ÖZELLİKLERİ 8 ARALIK 2023’TE SONLANDIRILACAK.

Glass şehrinde özgürlük için savaşan, cesur serbest koşucu Faith’i takip edin. Dışarıdan son teknolojiyle donanmış, zarif bir şehir gibi görünen bu kentin ardında korkunç bir sır saklı. Apaydınlık gökdelen çatılarından yerin dibindeki kapkaranlık tünellere kadar her yeri keşfet. Faith, bu büyük ve keşfedilmeye hazır şehrin merkezinde yer alıyor. Birinci şahıs gözünden onun çevikliğini ve ileri muharebe tekniklerini şehrin dokusuyla birlikte kullanarak çevreyi tanı ve komployu açığa çıkar.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit (use the latest Service Pack)
    • İşlemci: Intel i3-3250 / AMD FX-6350. (Note: Mirror's Edge Catalyst requires at least 4 logical cores to run)
    • Bellek: 6 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 650 Ti 2GB or better / AMD Radeon™ R9 270x or better
    • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit (use the latest Service Pack)
    • İşlemci: Intel Core i7-3770 at 3.4 GHz / AMD FX-8350 at 4.0 GHz
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 970 4GB or better / AMD Radeon™ R9 280x 3GB or better
    • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Konuyu görüntüleyenler