Neler yeni

Anime My Hero Academia 7. Sezon fragmanında herkes aynı şeyi kutluyor

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
My Hero Academia Sezon 7'de Deku

My Hero Academia geri dönmek üzere, bu yüzden her zamanki gibi çok sayıda fragman ve tanıtım malzemesi alıyoruz. En son teaser, yeni açılış şarkısını ilk kez dinlememize olanak sağladığı için büyük bir tantana yarattı ve çok etkileyici.
My Hero Academia'da işler bir adım daha ileri gitmek üzere , 7. Sezon bizi Final Perde Efsanesi'ne daha da götürüyor. Deku ve Shigaraki'nin büyük savaşı anime şovunda geliyor ve aynı zamanda bir kurum olarak kahramanlarla hesaplaşıyor.
Bu biraz önemli ve yeni fragmanda tüm hayranlar yedinci sezonun muhteşem açılışından bahsediyor. Şarkıya, Ling Tosite Sigure grubundan TK tarafından 'Tagatame' adı veriliyor ve gerçekten kulak kurdu olan, zarif, duygusal bir rock şarkısı.

Reddit'te bir hayran, "OP şarkısı kesinlikle harika ve tam versiyonunu duymak için sabırsızlanıyorum... Şarkıyı dinlemek için fragmanı yeniden izledim" dedi Başka bir yorumcu, "OP'nin tam sürümünü kaydırmalarına ihtiyacım olacak çünkü ALLAH KAHRETSİN" diye ekledi.

My Hero Academia her sezon temaları değiştirdi ve çoğu zaman her bölümün ortasında başka bir açılış ve kapanış şarkısı yayınladı. Bu şarkılar olup bitenin enerjisini çok iyi yakaladığı için serinin en iyi anime dizilerinden biri olarak görülmesine katkıda bulundu .

Örneğin, 2. Sezondaki "Barış İşareti" spor festivalinin enerjik havasını gösteren daha neşeli bir parça iken 5. Sezonun bitiş teması "Ashiato -Ayak İzleri-" bize Shigaraki'nin 1950'lerdeki yükselişinin ışığında daha mutlu günleri hatırlatıyor. Gösteri. 'Tagatame', geçici de olsa 7. Sezon için kesinlikle daha kasvetli bir enerjiyi yansıtacak.

Müziğin yanı sıra oyunculuk performansları da hayranların konuşmasını sağlıyor çünkü All Might, Deku ve Shigaraki arasında gerçek bir gerilim var. Bir kullanıcı, "Tüm seslendirme sanatçılarının bu kadar sert bir şekilde içeri girdiğini duymak çok abartılı" yorumunu yaptı.

Konuyu görüntüleyenler