Neler yeni

Once Human'da Otomatik Parçalar Nasıl Elde Edilir

Oyunavcısı 

Müdavim
Müdavim
Where-to-find-Automatic-Parts-in-Once-Human.jpg

Human, oyunda ilerledikçe bulmanız gereken çeşitli kaynaklara ve işçilik bileşenlerine sahip olduğunda , yeni ve daha gelişmiş planların kilidini açar. Sonunda, daha zor kaynaklardan biri olan Otomatik Parçaları bulmanız gerekecektir .

Otomatik Parçalar her zaman düşmez ve düşebilecekleri belirli yerler vardır. Bu tür kaynakları toplarken Once Human'da belirli bir alanda kalmak isteyeceksiniz . Burada ne kadar çok kalırsanız, oyun sonuna ulaştığınızda birçok zanaat planı için gerekli olan bu anahtar öğeleri toplama şansınız o kadar yüksek olur.

Once Human'da Otomatik Parçalar Nereden Alınır​

Once Human'da Otomatik Parçalar Nasıl Bulunur

Otomatik Parçalar ararken, bunları bulmanın en iyi yeri Once Human'ın Red Sands bölgesidir . Shadow Dog'u yendikten sonra açtığınız bir alandır ve Once Human'da açabileceğiniz son alanlardan biri olan Chalk Peak'in kuzeydoğusuna doğru yol alırsınız . Bunlar Red Sands'te bulduğunuz hurda eşyalardan gelir , Special veya Refined Parts'a benzer .

Bu alanda 41 ile 50 seviyeleri arasındaki yaratıklarla savaşmayı beklemelisiniz . Ancak, bu menzilde olmanız gerekmiyor; ben oldukça düşük bir seviyede dolaşıyorum ve zaten bu yaratıklarla düzenli olarak savaşıyorum. Bazen elit düşmanlarla karşılaşmakta zorlandım ama bunların dışında çok fazla sorun yaşamıyorum.

Çöp öğeleri bulmanın en iyi yolu Red Sands'teki işaretli yerleri keşfetmektir . Bunlar, Anchor Rifts'i etkinleştirmeniz gereken birden fazla düşmanın bulunduğu daha büyük, korunaklı alanlar veya binalar ve tedarik sandıkları boyunca dağılmış basit kaynakların bulunduğu daha küçük alanlar olabilir. Bunlar Once Human'daki herhangi bir çöp öğesinden gelebilir . Yeterli miktarda olduğunda üsse geri dönün ve bunları parçalamak için bir Sökme Tezgahına yerleştirin. Bu size oldukça makul miktarda Otomatik Parça sağlamalıdır.

İyi bir stok oluşturmak için bu Once Human sürecini tekrarlamanız gerekecek . Daha büyük alanlara odaklanarak ve yol boyunca silah veya teçhizat sandıklarını açarak gereksiz eşyaları toplayarak birden fazla tur atmanız gerekecek.

Konuyu görüntüleyenler