Neler yeni

Anime One Piece 1121. Bölüm önemli bir kötü adamın ölümüne işaret ediyor

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
One Piece'de insan formundaki Gorosei'nin bir görüntüsü

One Piece Bölüm 1121 spoiler'ları mangada önemli bir kötü adamın ölümüne dair ipuçları verirken Gorosei'ye karşı mücadeleye devam ediyor.
One Piece'in Egghead Arc'ı Luffy'nin sonunda Gorosei'yi peşlerinden atmanın bir yolunu bulmasıyla sona ermek üzere. En son bölüm, kısa bir geri dönüşle Profesör Clover'ın bir "D" klanı üyesi olduğunu ortaya koyuyor. Bu arada Atlas, Nusjuro'yu göğe çıkarıyor ve mürettebata zaman kazandırmak için kendini havaya uçuruyor. Uyarı: Bu makale yaklaşan One Piece Bölüm 1121'den spoiler içeriyor!
Sunny bir Elbaf gemisindedir ve Satürn hala oradadır. Luffy, ikili birlikte bir saldırı yapıp Satürn'ü uçurmadan önce Bonney'i Nika formuna bürünmeye tekrar teşvik eder. İlk dönüşümünden dolayı dayanıklılığı tükenmiş olmasına rağmen Bonney yine Nika'yı taklit eder.
Bu sefer Satürn'le savaşıyorlar ve Kuma'nın trajik hayatından sorumlu olan o. Luffy sadece Bonney'i dönüşümü üstlenmeye teşvik etmekle kalmıyor, aynı zamanda onun Satürn'ü yenmesine de yardım ediyor. Dövüş boyunca, arkadan yardım ederken onun darbeleri indirmesine izin veriyor.
Sonunda Bonney, Saturn'ün tüm bedeni parçalanıp denize düştüğünde intikamını alır. Gerçekten öldüğüne dair hala bir garanti yok, ama en azından Elbaf'a doğru yola çıkarken mürettebatın yolunda durmayacak.

Satürn, dizideki en güçlü karakterlerden biridir. Ölümsüz olduğuna inanılır ve rejenerasyon yeteneklerinin herhangi bir sınırı olduğuna dair kesinlik yoktur.
Bir hayran , "Luffy'nin Bonney'nin öfkesini ve korkusunu hissetmesi, savaşta onun elini tutması ve Satürn'ün saldırılarından onu koruyarak ona bir vuruş yapması yürek ısıtıcı ve sağlıklı. Bonney'nin ailesine yaptığının en azından bir kısmını geri alabildiğine sevindim." diyor.

"Vay canına Luffy ve Bonney Satürn'ü tamamen yok etti, onu parçalara ayırdı. Bu, bir Gorosei'nin şimdiye kadar aldığı en büyük hasar olabilir, muhtemelen rejenerasyon geçirecek olsa da," diye paylaşıyor bir diğeri .

Konuyu görüntüleyenler