Neler yeni

Anime One Piece Bölüm 1124, Zoro sahnesi nedeniyle eleştirilere yol açtı

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Tek Parça Zoro

One Piece 1124. Bölüm yeni bir hikayenin yolunu açıyor, ancak Zoro'nun bir sahnesi hayranlardan tepki alıyor.
One Piece'deki Egghead Arc, mürettebat Elbaf'a yelken açarken neredeyse bitmek üzeredir. Luffy, Vegapunk'ı Dünya Hükümeti'nden kurtarmaya söz vermiştir ancak ikincisi tüm çabalarına rağmen ölür. 1123. Bölüm, Vegapunk'ın bunu planladığını ortaya koyar ancak Luffy bunu bilmez.
One Piece Bölüm 1124 spoiler'ına göre Luffy, Vegapunk'ın ölümü yüzünden üzgün. Ancak Zoro, Luffy'nin artık bir Yonko olması ve yaşlı bir adamın ölümünün onu etkilememesi gerektiğini söyleyerek bunun acınası olduğunu söylüyor. Zoro genellikle böyle davranır. Yine de hayranlar onun empati eksikliğini eleştirirken birçoğu da aksi yönde tartışıyor.

Bir hayran, "Zoro'nun empati eksikliği gelecekteki en büyük zayıflığı olacak, sözlerimi unutmayın. Bu arada bu bir iftira değil. Oda'nın Zoro'nun bazen savunmasız olmanın ve bazı duyguları göstermenin sorun olmadığını fark ettiği bir hikayeden geçmesini sağlayacağına inanıyorum." diye yazdı.

"Zoro'nun empati eksikliği olduğunu düşünmüyorum; sadece aşırı derecede pragmatik. Zoro'nun Wano halkına karşı empati ve hatta haklı bir öfke duyduğunu gördük. Ancak yaşlı bir adamın ölmesi garip bir şey değil; sadece hayatın bir parçası. Zoro ölüm paktıyla daha savunmasız hissedebilir," diye katılmıyor bir diğeri .

Başka bir hayran , "Sanırım her iki durumda da bu cümleyi sevmiyorum lmao Luffy'nin dünyadaki statüsü, rahat olduğu insanlarla nasıl davrandığını etkilememeli, ayrıca statüsü gerçekte nasıl davrandığını değiştirmemeli. Zoro'nun ne demek istediğini anlıyorum, her iki durumda da hoşuma gitmiyor." diye yazdı.

"Garanti edebilirim, insanlar Zoro'nun karakterini anlamıyor. Luffy artık bir Yonko. Zoro, Luffy'nin mutlu olması gerektiğini söylemiyor. Ama VP'nin ölümü onu bir YONKO olarak bu kadar aşağı çekmemeli. (bu şekilde davranmamalı)" diye yazıyor bir hayran daha .

Konuyu görüntüleyenler