Neler yeni

Anime One Piece Bölüm 1128 ikinci bir Güneş Tanrısı'nı ortaya çıkarıyor

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Tek Parça Dişli 5

Hasır Şapkalıların bir kısmı kendilerini garip bir yerde bulduklarında, One Piece Bölüm 1128 spoiler'ları herkesin şaşkınlığına rağmen ikinci bir Güneş Tanrısı'nın varlığını ortaya çıkarır.
One Piece mangası merakla beklenen Elbaf Arc'a başlamak üzereydi , ancak kayıp Hasır Şapkalar Lego bloklarından yapılmış bilinmeyen bir kaleye varır. Nami ve Usopp dev böceklerle ve onlara saldırmaya devam eden bir kediyle karşılaşır.
Canavar üçlüsü sayesinde kurtulurlar ancak asıl sorun One Piece Bölüm 1128'de başlar . Bölüm, bu yerin Güneş Tanrısı tapınağı olarak adlandırıldığını ortaya çıkarır. Wano Arc, Luffy'nin Gear 5 formunda, yüzyıllar önce var olan gerçek Güneş Tanrısı Nika'nın formunu aldığını doğruladı.
Güneş Tanrısı, Elbaf Krallığı'nda saygı görür. Bu nedenle, o efsanevi savaşçı olduğunu iddia eden yeni karakter, ren geyiği maskesi takan bir devdir. Sadece bu değil, aynı zamanda mürettebata da saldırırlar.
"Güneş Tanrısı" bir dev olsa da, oradaki sakinler sıradan insanlardır ve bu varlığa hayranlık duyarlar. Sadece bu da değil, krallığın tamamı bir illüzyondur veya daha çok devasa bir odada bulunan bir oyuncak kutusu gibidir. Hikaye henüz gizemli karakterin kimliğini ortaya koymadı ancak hayranların kendi spekülasyonları var.

Bir tercüman, bahsi geçen Güneş Tanrısı hakkında önemli bir bilgi paylaşıyor: “NOT: Bu bölümdeki ‘Güneş Tanrısı’, ‘Ben’ / ‘Benim’ / ‘Bana’ öz zamiri için ‘拙者’ (sessha) terimini kullanıyor. Wano Ülkesi’ndeki samurayların normalde kullandığı öz zamiri de bu.”

One Piece teorisyeni , "'Güneş Tanrısı', gerçek hayattaki insanları kullanarak Lego setiyle oynayan dev bir inek çocuk. Tahminimce bu Loki." diyor.

"Bu yüzden o küçük insanlar için güneş tanrısı, sahtekâr, düzenbaz dediğiniz her neyse, o Loki'dir ve onları bekleyen adamdan farklıdır," diye cevaplıyor bir hayran .

Konuyu görüntüleyenler