Neler yeni

Anime One Piece hayranları Gorosei'den daha yakın birinin Imu olduğunu düşünüyor

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Ben

One Piece, Imu'nun kimliğinin Gorosei dışındaki herkes için bir sır olduğunu uzun zamandır biliyor olsa da, hayranlar bir kişinin onunla daha yakın bir ilişkisi olduğunu fark ettiler.
One Piece'de Imu Mary Geoise'deki Boş Taht'ta oturan ve dünyanın tek hükümdarı gibi davranan gizemli bir kişidir. Pozisyonuna rağmen, Gorosei dışında hiç kimse onun varlığından haberdar değildir.
Ancak, başka bir kişi Imu'yu biliyor ve onunla herkesten daha yakın etkileşimleri var. Bu kişi onun hizmetçisi veya hizmetçisidir. Alttaki kişi her zaman efendileri gibi bir silüet olarak tasvir edilmiştir. Bu nedenle, henüz kimliklerini veya cinsiyetlerini bilmiyoruz.
Kişi, Çiçek Odası'nda Imu ile birlikte görülebilir. Bu onları oldukça eşsiz kılar çünkü bunu yapan tek kişidir; Gorosei'ler bile gölge hükümdarının kişisel alanına giremez.
Imu, One Piece'de hizmetçisi ona doğru koşarken yere düşüyor

Sonuç olarak, bu kişi başkalarının bilmediği birçok sırrı biliyor olmalı. Örneğin, odadaki Lily'nin portresini ve Joyboy'un Haki'sinin Imu'yu ne kadar kötü etkilediğini biliyorlar.
1122. Bölümde , Emeth'in Joyboy'un Haki'sini Egghead Adası'nda serbest bırakmasının ardından Imu dizlerinin üzerine çökerken endişeyle efendilerine bağırdıkları görülebilir . Bu sahne, bu kişi ve Imu ile neden bu kadar yakın oldukları hakkında birçok soru uyandırdı.

"Bu hizmetçiyi tartışan çok fazla insan görmüyorum. Her zaman yanında olan tek kişi o ve Imu'nun savunmasız olduğu tek kişilerden biri. Fark ettiğimizden daha yakın bir ilişkileri olabilir," diye yazdı bir hayran X'te.
Başka biri ise şunları söyledi: "Gördüğümüz kadarıyla Gorosei bile Imu'ya bu kadar yaklaşamıyor."
"Bunun eşleri olduğunu düşünüyorum, Imu'nun birinin kendisine bu kadar yakın olmasına izin vermesinin tek yolu bu ve sadece silüetlerimiz olmasına rağmen benzer şekilde giyinmiş görünüyorlar," diye tahmin yürüttü üçüncüsü.

Dördüncüsü de, "Bu soruyu 908. Bölüm'den beri soruyorum," diye ekledi.

Konuyu görüntüleyenler