Neler yeni

Overwatch 2 Mythic görünümleri, oyunu bozan bir hata nedeniyle 14 Mayıs yamasında devre dışı bırakıldı

HatsuneMiku

Hatsune Miku
Müdavim
Yeni Üye
Overwatch 2 Hanzo Efsanesi

Overwatch 2'de 14 Mayıs güncellemesinden sonra oyuncuların Mythic görünümlerini hem menülerde hem de oyun içinde hesaplarından kaldıran bir hata ortaya çıktı. Görünüşe göre bu, oyuncuların oyunlarla bağlantısını kesmesine neden olan kaplamalardan kaynaklanıyor.
Yama, oyunu sarsmayı ve daha dengeli bir deneyim sunmayı amaçlasa da birçok hayran için bir şeyleri bozmuş gibi görünüyor.
Birçok Overwatch 2 oyuncusu, hesaplarına giriş yaparken Mythic görünümlerinin profillerinden kaybolduğunu bildirdi.
Haber , birkaç kişinin Mythic görünümlerinin nereye gittiğini sormak için paylaşım yaptığı alt dizide hızla yayıldı . Bir kullanıcı şöyle açıkladı: "Sanki kahraman galerisine gittim ve onlar görünmüyorlar. Varsayılan olarak Overwatch 2 görünümüne ayarlıdır."
Başka bir hayran, Mythic mağazasına baktıklarında mağazanın onlara zaten sahip olduklarının söylendiğini, ancak donatmaya gittiklerinde ortaya çıkmadıklarını söyledi. Diğer kullanıcıların ise görünümlerin mağazada kendilerine hiç gösterilmeyeceği bildiriliyor.
Blizzard o zamandan beri konu hakkında yorum yaptı ve oyuncuların oyunlarla bağlantısının kesilmesiyle ilgili bir sorun nedeniyle kaplamaların devre dışı bırakıldığını söyledi. Efsanevi görünümlerin devre dışı bırakılması kasıtlıdır.

Bu nedenle Mythic mağazası bile devre dışı bırakılıyor ve bu görünümler insanların oyunlarının düzgün çalışmamasına neden oluyor.

Oyuncular bu görünümleri eninde sonunda geri alacaklar ancak bu sorunun ne zaman çözüleceğine dair bir zaman çizelgesi belirtilmedi. Bununla birlikte, bunun sonucunda Overwatch 2'de Mythic görünümlerini kullanamamak dışında hiçbir şey değişmedi. Normal oynamak isteyenler bunu sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

Bu , Porsche ile Overwatch 2'ye iş birliğini getiren güncellemenin lansmanını gölgede bırakan talihsiz bir sorun. Ancak birçok oyuncu, yeni içerik hakkında düşünmeden önce bunun çözülmesini istiyor, bir kişinin yorumuna göre: "Ben bile bunu düşünmüyorum. Onları geri alacağımı bilene kadar oynamak istiyorum.”

Konuyu görüntüleyenler