Neler yeni

Palworld oyuncusu yanlışlıkla Lucky Pal'i öldürdükten sonra yıkıldı

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Palworld'deki Shadowbeak

Bir Palworld oyuncusu, üssü için yararlı olabilecek belirli bir Şanslı Dost'u kazara öldürme konusundaki trajik deneyimini paylaştı.
Palworld veya bazı insanların genellikle "Silahlı Pokemon" olarak adlandırdığı şey, yalnızca temel oluşturma ve yüzden fazla oyuncunun başlangıçta yakalayabileceği bir özellik sunmakla kalmıyor, aynı zamanda oyunda devasa boyutta ve "Lucky Pals" da bulunuyor. Daha iyi istatistikler elde edin.
Bu Şanslı Dostlar, her zamanki Dostlarınızdan farklıdır . Daha büyük olmalarının yanı sıra daha saldırgandırlar, bu da onları yakalamak için hazırlıklı olmanız gerektiği anlamına gelir. Ancak karakterinizi sürekli olarak seviye atlıyorsanız bu çok fazla sorun olmamalıdır.

Buradaki asıl zorluk aslında ilk etapta bir tane bulmaktır. Doğaları gereği Şanslı Dostlar son derece nadirdir ve yalnızca belirli bir oranda ortaya çıkma olasılıkları vardır . Bunu herhangi bir zamanda meydana gelebilecek hatalar ve aksaklıklar ile birleştirirseniz, bunları bulma şansı daha da azalabilir.

Bunu akılda tutarak, bir oyuncunun Şanslı Pal ile karşılaşıp onu Pal Sphere ile yakalamak yerine kazara öldürmesinin ne kadar hayal kırıklığı yaratacağını hayal edebilirsiniz. Bu an, oyuncu tarafından Reddit başlığında yerde yatan Lucky Jormuntide Ignis'in görüntüsüyle paylaşıldı.

Kullanıcı şöyle yazdı: "Dün yanlışlıkla bir Shiny Shadowbeack'i öldürdüm, bugün bu parlak kişiyi öldürdüm... Ben o oyun için fazla aptalım..."

Jormuntide Ignis, dördüncü seviye Kindling'e uygunluğu sayesinde oyundaki Kindling için en iyi Dostlardan biri olarak biliniyor . Bu bir Lucky Pal çeşidi olduğundan, istatistiklerinin normal muadilinden daha iyi olacağı düşünülebilir.

Yorumlardaki bazı oyuncular OP için kötü hissettiler, ancak görünen o ki diğerleri de benzer bir şey yaşadı ve içlerinden biri şunu yazdı: "Gördüğüm tek 2 Şanslı Dost'u da öldürdüm. Benimki aktif dostumu yeterince erken hatırlamadığım içindi ve onlar onu öldürdüler. İlkinden sonra öğrenirdim sanıyorsunuz…”

Jormuntide Ignis Palworld'de

Bazı oyuncular OP'ye yakında başka bir Şanslı Dost bulacaklarına dair güvence verdi. Bir kullanıcı, "Günde 2-3 saat oynuyorum ve genellikle günde 1 parlak buluyorum" diye yanıtladı.

Bu arada bir kişi şunu yazdı: “Hayır, şanslı Jorm Ignis değil; bu aptal kek yılanlarını zincirle üretemeyeceğiniz için gerçekten isteyebileceğiniz tek şanslı arkadaşlardan biri. Gerçekten trajik, OP.

Genel olarak bu, oyuncuların deneyimlemek istemeyeceği bir şey olsa da, konu Şanslı Dost'u yakalamaya geldiğinde son derece dikkatli olunması gerektiğini hatırlatıyor.

Konuyu görüntüleyenler