Neler yeni

Palworld'de Yetenek Gözlükleri nasıl alınır ve kullanılır?

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Palworld'deki Yetenek Gözlüklerini gösteren bir ekran görüntüsü.

Palworld'ün yeni güncellemesi, bir Arkadaşın yakalanmaya değer olup olmadığına en başından karar vermenizi sağlayan yeni bir öğe getiriyor. İşte Palworld'de Yetenek Gözlüklerini nasıl alacağınız ve kullanacağınız hakkında bilmeniz gerekenler.
Hiçbir şey , belirli bir Pal'ı yakalamak için zaman, her türlü kaynak ve Pal Kürelerini boşa harcamaktan daha üzücü olamaz , ancak onun istatistikleriyle hayal kırıklığına uğrarsınız. Aksine, bu bize bir kitabı kapağına göre yargılamamamızı öğretir.
Artık v0.2.0.6 güncellemesi yayınlandığı için artık bu tür örneklerle karşılaşmayacaksınız çünkü Pal'ın istatistiklerine göz atmanızı sağlayan yeni bir öğe var: Yetenek Gözlükleri.
Tercih ettiğiniz Arkadaşınızı yakalamanıza yardımcı olmak için Palworld'de Yetenek Gözlüklerini nasıl alacağınızı öğrenin.

Palworld'de Yetenek Gözlükleri nasıl alınır?​

Yetenek Gözlüklerinin kilidi 34. seviyedeki Teknoloji menüsünden açılabilir. Kilidi açmak için ayrıca dört Kadim Teknoloji puanı harcamanız gerekir.
Yetenek Gözlüklerinin kilidini açtığınızda, onu üretmek için malzeme toplamanız gerekecektir. Bunlar aşağıdaki gibidir:

• x30 Rafine Külçe
  • x20 Paladyum Parçası
  • x10 Kadim Uygarlık Parçaları
  • x5 Kadim Uygarlık Çekirdeği
Paldiyum Parçaları tüm bunlardan elde edilmesi en kolay olanıdır ve yalnızca dünyadaki parlayan mavi kayalara dikkat etmenizi gerektirir. Rafine Külçeleri üretmek için öncelikle bir Geliştirilmiş Fırın inşa etmeniz gerekir .
Kadim Uygarlık Parçalarını Alpha Pals'tan alabilirsiniz, Kadim Uygarlık Çekirdekleri ise Bellanoir'ı yenerek elde edilebilir .

Palworld'de Yetenek Gözlükleri nasıl kullanılır?​

Yetenek Gözlükleri, takıldığında Pals'ın istatistiklerini görmenizi sağlayan bir yardımcı öğe gibi işlev görür. Bu, Saldırı, Savunma ve Sağlık istatistiklerinden her şeyi gösterecektir. Aynı zamanda Sendika Eşkıyaları gibi düşmanlar üzerinde de işe yarar.
Yani, rastgele bir Dost satırla karşılaşmadan önce, bu eşyanın sizi iyi istatistiklere sahip birini yanlışlıkla öldürme pişmanlığından kurtaracağını bilin.

Konuyu görüntüleyenler