Neler yeni

PUBG Mobile'da UC Nasıl Satın Alınır?

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
oynadıysanız UC veya Unknown Cash'i duymuş olabilirsiniz. Bu, kıyafet, görünüm, aksesuar, ifade ve en önemlisi Royale Pass gibi birçok öğeyi satın alabileceğiniz oyunun para birimidir. PUBG Mobile oynaması ücretsiz olsa da, UC'ye sahip olmak oyun deneyiminizi büyük ölçüde geliştirebilir. Sizi daha kısa sürede herkesin önüne geçirebilir ve bu avantaja sahip olmak, oyunları kazanmanıza yardımcı olabilir. Peki UC'yi nasıl edinirsiniz?

Pubg Mobile'da UC satın almanın iki yöntemi vardır: Birincisi, resmi UC satın alma web sitesi aracılığıyla, ikincisi ise oyun içi satın alımları (Google Play) kullanarak oyunun kendisindendir. Bu yazımızda her iki yöntemi de kullanarak PUBG Mobile’da nasıl UC satın alacağınız konusunda size adım adım yol göstereceğiz. Bu avantajdan yararlanmak istiyorsanız okumaya devam edin; bu basit süreçte size rehberlik edeceğiz.

4816936d43f0e31657449d7119beb2e5.jpeg

PUBG Mobile'da UC Satın Alma Ön Koşulları​

Başlamadan önce, UC satın alırken kusursuz bir deneyim için GameLoop'ta ayarlamanız gereken bazı şeyler var. Bunun amacı, işlem süreci sırasında kullanıcı arayüzünde herhangi bir sorun olmadığından emin olmaktır. Gerekli değişiklikleri nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

1. GameLoop'u açın ve ekranın sağ üst köşesindeki hamburger menüsüne tıklayın.
  2. 'Motor'a tıklayın ve 'Çözünürlük'e gidin ve '2560x1440' olarak ayarlayın.
60d032ffdc4c0055466d409d22b5bb18.png

1. DPI için de aynısını yapın ve '160' olarak ayarlayın.
8348622c7d53520210eb9838e3cbab3b.png

1. Ayarlarınızı kaydetmek için 'Kaydet'e tıklayın ve ardından PUBG Mobile'ı başlatın.

Midasbuy kullanarak PUBG Mobile'da UC Nasıl Satın Alınır?​

Daha önce de belirtildiği gibi bugün göreceğimiz ilk yöntem , , , , vb. üçüncü taraf web sitelerini kullanıyor. Bu yazımızda PUBG Mobile tarafından tercih edildiği için Midasbuy'u kullanacağız. MIdasbuy'da yalnızca UC'yi değil aynı zamanda kod kullanma, RP yükseltmeleri ve çok daha fazlası gibi diğer PUBG Mobile öğelerini de satın alabilirsiniz. Ancak şimdilik UC kısmına odaklanalım.

Adım 1: PUBG Mobile'ı açın ve hesabınıza giriş yapın.

Adım 2: Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki UC simgesine tıklayın.

3ca20a308c9056d8b516b4c3ea8be741.png

Adım 3: UC satın alma menüsünde 'Daha Fazla Ödeme' seçeneğine geçin. Üstteki seçeneğin "Google Pay'e Geç" yazdığından emin olarak bunu kontrol edebilirsiniz. Tıklamazsa ve aynı şeyi daha fazla ödemeyle değiştirin.

e7779d65525837596450cb6529e003eb.png

Adım 4: Herhangi bir UC miktarına tıklayın, miktarı daha sonra Midasbuy'un kendisinde seçebileceğiniz için farketmez.

Adım 5: Midasbuy otomatik olarak satın alma sayfasına açılmalıdır. Burada hesap adınızı ve oyuncu kimliğinizi doğrulayın. Hesabınızı Midasbuy'a bağlayarak UC bakiyenizi de görüntüleyebilirsiniz.

97510c918bc3a8d248e2368f38f72a7f.png

Adım 6: Aşağı kaydırın ve tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçin. Midasbuy, ödemeler için Kredi kartları, Banka Kartları ve Ön Ödemeli kartlar sunmaktadır. Razor Gold ve diğer popüler yerel ödeme yöntemleri de mevcuttur.

Adım 7: Biraz daha aşağı kaydırın ve satın almak istediğiniz UC miktarını seçin ve "Şimdi Öde"ye tıklayın

Adım 8: “Şimdi Öde”ye tıkladıktan sonra Midasbuy sizi ödeme ağ geçidine yönlendirecektir. Gerekli bilgileri doldurun ve "Ödeme" seçeneğine tıklayın.

904c645b246b5d4777e3e971f6950369.png

Adım 9: Ödemeye tıkladığınızda Midasbuy işlemi gerçekleştirecektir. İşlem başarılı olursa ana sayfaya yönlendirileceksiniz. Değilse lütfen bilgilerinizi tekrar kontrol edin ve ödemeyi tekrar yapın.

d17ceaf02f2bf5fa13b030d722c2db35.png

Adım 10: Midasbuy ana sayfasında sağ üstteki kapat simgesine tıklayın ve UC'nin hesabınıza aktarıldığını görebileceğiniz PUBG Mobile'a geri döneceksiniz.

Bu kadar! Midasbuy ile UC satın almak çok basittir ve bazen Midasbuy'u seçtiğiniz için belirli indirimler ve ödüller kazanırsınız.

Oyun İçi Satın Alma İşlemlerini Kullanarak PUBG Mobile'da UC Nasıl Satın Alınır?​

Şimdi oyun içi satın alımları veya Google Pay'i kullanarak UC'yi nasıl satın alacağınızı görelim.

Adım 1: PUBG Mobile'ı açın ve hesabınıza giriş yapın.

Adım 2: Oturum açtıktan sonra sağ üst köşedeki UC simgesine tıklayın.

fa19e968f9b45c5234109a390a0c664b.png

3. Adım: Google Pay aracılığıyla satın aldığınızdan emin olun. Üstteki metinde "Daha fazla ödeme seçeneğine geçin" yazıp yazmadığını okuyarak bunu kontrol edebilirsiniz. Tıklamazsa Google Pay'e geçin.

6eb7bc9b7030b26527a5f3e129ea5d34.png

Adım 4: Satın almak istediğiniz UC miktarına tıklayın. Bu kılavuz için 60UC ile gidiyoruz.

Adım 5: UC'ye tıkladıktan sonra alttan bir Google Play satın alma ekranı açılacaktır. Henüz eklenmemişse ödeme ayrıntılarınızı ekleyin ve "Satın Al"a tıklayın

1ef34a217823d00e59a6e460a28e3040.png

Adım 6: Şifrenizi girmeniz istenecektir. Aynısını yapın, daha kusursuz bir deneyim için “Beni bu cihazda hatırla” seçeneğini işaretleyin ve doğrula düğmesine tıklayın. Google Play ödemeyi işleme koyacak ve UC'yi hesabınıza ekleyecektir.

e87a54977f860a043029b209c39f2706.png

İşte Google Play'i kullanarak PUBG Mobile için UC'yi bu şekilde satın alabilirsiniz.

Bu kılavuzun PUBG Mobile için UC satın almanızda size yardımcı olacağını umuyoruz. Şimdi UC'nizin keyfini çıkarın ve oyunda ilerleyin!

Konuyu görüntüleyenler