Neler yeni

RDR2 oyuncusu Arthur Morgan Rockstardan talepleri nedeniyle 'Florida Joker'i eleştirdi

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Roger Clark, GTA 6 fragmanı 'Florida Joker'in yanında

Red Dead Redemption 2 Arthur Morgan oyuncusu Roger Clark, gerçek hayattaki 'Florida Joker'i, GTA 6 fragmanında "benzerliğini" kullandığı için Rockstar'dan para talep ettikten sonra patlattı.
Grand Theft Auto 6 fragmanı nihayet 4 Aralık'ta yayınlandı ve serinin hayranlarına, serinin bir sonraki girişinde bizi nelerin beklediğine dair uzun zamandır beklenen ilk bakışı sağladı .
Hayranlar, fragmanda birçoğu daha önceki GTA oyunlarına, meme'lere, gerçek hayattaki konumlara ve daha fazlasına gönderme yapan çok sayıda paskalya yumurtasına dikkat çekti

.
Bunlar arasında, 2022'de tutuklanan ve DC Comics'in kötü adamı Joker'e çarpıcı bir şekilde benzeyen sabıka fotoğrafıyla internette hızla yayılan gerçek hayattaki 'Florida Joker'e gönderme yapılıyor gibi görünüyordu.

irl florida joker gta 6 parodisine kızgın

Gerçek hayattaki "Florida Joker" olarak bilinen Lawrence Sullivan, Rockstar'a "benzerliğini" kullandığı için seslendi.
Asıl adı Lawrence Sullivan olan "Florida Joker", kendisinden ilham aldıklarını iddia ederek ve geliştiricilerle konuşmakta ısrar etti. "GTA, konuşmamız lazım" dedi.

Ardından 8 Aralık'ta TikTok'ta Sullivan, Rockstar'ın Grand Theft Auto 6 fragmanındaki "benzerliğini" kullandığı için kendisine ödeme yapmasını talep etti .

Red Dead Redemption 2'de Arthur Morgan'ın arkasındaki aktör Roger Clark da karşılık vererek durum hakkında konuştu: "Hayır, konuşmuyorsunuz, onlarla konuşmanıza gerek yok. Seninle konuşmayacaklar" dedi. “On yıllardır onları dava etmeye çalışan sizin gibi insanlar var.”

Clark ekledi: "Onlar dolu dostum. Neyi yapabileceklerini ve neyle kaçamayacaklarını tam olarak biliyorlar.

Sadece bu da değil, oyuncu Sullivan'a fragmandan bu yana kazandığı şöhretten "faydalandırması" gerektiğini öne süren bir tavsiyede bulundu.

“Senin yerinde olsaydım, senin yoluna attıkları kötü şöhretini benim avantajım için kullanırdım. Bir şekilde bundan yararlanın. Bu yüzle Home Depot'ta iş bulamazsınız" dedi.

Rockstar, Florida Joker'in taleplerine henüz kamuya açık bir yanıt vermedi.

Konuyu görüntüleyenler