Neler yeni

Roblox The Hunt 2024'te Beni Evlat Edin rozeti nasıl alınır?

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
The Hunt Adopt Me rozetinin nasıl alınacağına ilişkin özellik görseli

Beni Evlat Edin rozeti The Hunt etkinliğinde alınması en kolay rozetlerden biridir. İşte 'Beni Evlat Edin' ödülüne sahip olmak için yapmanız gereken tek şey ! – The Hunt: First Edition ' rozeti.
The Hunt etkinliği 29 Mart 2024'te sona yaklaşırken , dünyanın dört bir yanındaki oyuncular mümkün olduğu kadar çok rozet almak için çabalıyor. Oyuncuların kolaylıkla alabileceği rozetlerden biri de Evlat Edinme rozetidir.
Daha fazla rozetle oyuncular Sonsuz Kasa'da heyecan verici yeni ödüllerin kilidini ücretsiz olarak açabilecekler . Bu ödüller özeldir ve etkinlikten sonra verilmeyecektir. O halde acele edin ve Adopt Me The Hunt rozetini nasıl kazanacağınızı öğrenin.
Adopt Me'deki mini oyunlar için portallar

Rozeti almak için portallara girin ve mini oyunları tamamlayın.

Adopt Me'de The Hunt rozeti nasıl alınır?​

Adopt Me'de oyuncular, üç Time Machine dişlisini toplamak ve bunları Tom'a teslim etmek için üç mini oyunu tamamlamalıdır. İşte 'Beni Evlat Edin! – The Hunt: Birinci Baskı' rozeti:

• Resmi Adopt Me sayfasına gidin ve .
  • Ekranın sol tarafındaki görev panosuna dokunun ve Tom'un görevinde gezinmeye basın.
  • Okları takip edin ve göreve başlamak için NPC Tom ile konuşun.
  • Şimdi Kış 2022 portalına girin ve Tom'la konuşun.
  • Sahnede Burt'un yanına gidin ve 'Present Shuffle' mücadelesine başlayın.
  • İlk çarkı almak için doğru hediyeyi dört kez seçin.
  • Portaldan geri dönün ve bir sonraki dişli çark için Cadılar Bayramı 2023'e girin.
  • Burada, sonundaki dişliye ulaşmak için sahte döşemeler arasından doğru yolu seçmeniz yeterlidir.
  • İkinci dişliyi aldıktan sonra portala geri dönün ve Güney Doğu Asya 2023 portalına girin.
  • Burada tek yapmanız gereken üç yengeç bulup onları çitlerle çevrili alana bırakmak.
  • Bu mücadeleyi tamamlayarak 'Beni Evlat Edin! – The Hunt: First Edition' rozeti.
Adopt Me'de The Hunt rozetini almak için yapmanız gereken tek şey bu. Rozeti aldıktan sonra, hangi ödüllerin kilidini açtığınızı kontrol etmek için Sonsuz Kasaya geri dönün.

Konuyu görüntüleyenler