Neler yeni

Anime Sakura, Boruto Two Blue Vortex Bölüm 14'te ilk kez ortaya çıkıyor

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Sakura Boruto'da

Boruto Two Blue Vortex Bölüm 14'ün yeni fragmanı, Sakura'nın önümüzdeki bölümde devam mangasında ilk kez görüneceğini ortaya koyuyor.
Boruto Two Blue Vortex'in başlamasından bu yana biraz zaman geçti . Geçtiğimiz 13 bölüm boyunca, bazı tanıdık yüzlerle yeniden tanışırken birkaç yeni karakterle tanıştık.
Manga bize Naruto ve Hinata dahil olmak üzere Konoha 13 üyelerinin çoğuna bir göz atma fırsatı verdi . Ancak Sarada'nın annesi ve köyün en yetenekli doktoru devam filminde görünmedi... yani 14. Bölüme kadar.
Önizleme, bölümün Inojin'in ölümden dönme deneyiminin sonrasını gösterdiğini ortaya koyuyor . Jura tarafından kazığa geçirildikten sonra Himawari , onu yeni uyanmış Bijuu güçleriyle iyileştirdi ve ardından Shikadai ve Chocho ile birlikte hastaneye gönderdi.

14. Bölümde, Sakura'nın onu tıbbi ninjutsu ile iyileştirdiği hastanededir . Takım arkadaşları ve annesi Ino ve Himawari de onunla birliktedir. Sakura, Inojin'in ne kadar iyi iyileştiğine şaşırır.

Kazığa oturtulduktan sonra Inojin'in çakra akışının tamamen durduğunu ortaya koyuyor. Ancak Himawari sayesinde tekrar mükemmel durumda. Bu, kızın Bijuu güçlerinin ne kadar muhteşem olduğunu ve bu seviyedeki bir yarayı bu kadar iyi ve hiçbir eğitim almadan iyileştirebildiğini kanıtlıyor.

Okuyucular, Sakura'nın Boruto Two Blue Vortex 14. Bölüm'de geri döneceği konusunda ikiye bölünmüş durumda. Bazıları heyecanlanırken, bazıları da pembe saçlı doktordan ziyade farklı bir karakterin geri dönmesini tercih edeceklerini söylüyor.

Sakura ve Sarada Boruto'da
Stüdyo PierrotSarada ile Sakura
"Kardeş Kakashi mi? Sakura'yı bile istemiyorum, on yıldır görmediğimiz Kakashi'yi bize ver," diye yazdı X'teki bir kullanıcı.

Bunun üzerine biri, "Kocası mühürlü, kızı da 7. Takım'da, Sakura'yı göstermemek aptallık olur" diye cevap verdi.

"Sarada'nın Boruto'yu Jonin olarak konumunu kaybetme noktasına kadar desteklemesiyle ilgili tüm durum hakkında Sakura'nın ne düşündüğünü bilmek istiyorum," diye tweet attı bir diğeri. "Bana aile draması verin. İHTİYACIM VAR!"

"Sakura sonunda! Ama gözlerine ne oldu, Ikemoto?" diye yorumladı bir diğeri, önizlemenin resmine atıfta bulunarak.

Gizlice bir bakış , Boruto Two Blue Vortex Bölüm 14'te shinobi'nin Shinju ile karşılaşmalarının sonrasını göreceğimizi doğruluyor. Ancak kahramanın tutuklanmasından sonra başına ne geldiği hala bilinmiyor.

Konuyu görüntüleyenler