Neler yeni

Skate 3: Tüm hile kodları, kilidi açılabilir karakterler ve daha fazlası

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Paten 3

Skate 3 hile kodları, oynanışta belirli değişiklikler yapmak için kullanılabilir. İşte Skate 3'teki her hile kodu.
Modern bir Tony Hawk’s Pro Skater oyununun yokluğunda , Skate serisi kaykay hayranları için vazgeçilmez bir seri haline geldi ve Skate 3 ise tahtın tacı oldu. Oyun 2024'te hala popüler, ancak eski usul hile kodlarından oluşan bir seçki sunduğunu biliyor muydunuz?
İşte Skate 3'te kaykay deneyiminizi geliştirmek için tüm hile kodları ve kilitlenebilir öğeler. Ayrıca oyun çıktığında birçok meme'e yol açan çılgın Süper Zıplama hareketinin nasıl yapılacağını da açıklayacağız.
Skate 3 oynanışı
EA KARA KUTUTony Hawk Pro Skater oyununun yokluğundan doğan boşluğu Skate serisi doldurdu.

Skate 3'te hile kodları ne için kullanılır?​

Skate 3'teki hile kodları Tony Hawk serisindeki kadar bol değil ve oynanışı gerçekten kolaylaştırmıyorlar. Bunun yerine, oyunun mekanikleriyle oynamanıza ve ateistliği biraz olsun şansa bırakmanıza izin veriyorlar.
Skate 3'teki hileler çoğunlukla eğlence için veya bazılarında kolaylık için vardır. Aşağıda tam listeyi bulabilirsiniz:

Skate 3 hile kodları​

İşte Skate 3'te mevcut tüm hile kodları :
KodEtki
ZombiTüm NPC'leri zombiye dönüştürür
McsinekKaykayınızı uçan bir tahtaya dönüştürün
Mini patencilerKüçük patenciler
Deadspace deIsaac'ı Dead Space'ten çıkarır
DontbesomayoMiracle Whip kıyafetlerini ve eşyalarını açar
sokak süpürücüsüTüm arena nesnelerini orijinal yerlerine sıfırlar
Skate 3 grind oynanışı
EA KARA KUTUSkate 3 hile kodları, deneyimi her oyuncunun zevkine göre uyarlamaya yardımcı olur.

Skate 3'ün kilidini açılabilen karakterleri​

Dead Space'ten Isaac Clarke'ın yanı sıra şu özel karakterleri de açabilirsiniz:

KarakterYöntem
Et AdamTüm Hall of Meat zorluklarını geçin
onlara iyilik verTüm Ölüm Yarışı etkinliklerini bitirin

Süper Zıplama yeteneği​

Süper Zıplama bir hileden çok bir aksaklıktır ve sizi yaklaşık 40 fit havaya uçurur. Sırları bulmak ve zorlukları yenmek için belirli alanlara ulaşmak için faydalıdır.
Bunu nasıl başaracağınız aşağıda anlatılmıştır:
  • Oyunu kolay moda ayarlayın , böylece tahtadan düşme olasılığınız azalır.
  • Düz bir zemin bulun .
  • "Goofy Stance" a girin .
  • Ekranın sol tarafına bakın .
  • FS 360 pop Shuvit'i gerçekleştirin .
  • Şimdi havadayken RT/R2'ye basın ve yere çarpmadan önce Y/X'e basın .
Doğru şekilde yapılırsa, artık havaya uçacaksınız. Birkaç deneme gerekebilir, ancak bir kez yaptığınızda, kısa sürede başarmak kolaylaşır.
Bunlar Skate 3 ve daha fazlasındaki tüm hile kodlarıdır.

Konuyu görüntüleyenler