Neler yeni

Snapchat'te 'sana bir snap gönderdim' ne anlama geliyor?

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Telefonunda Snapchat kullanan kişi

Snapchat kullanıcıları, sadece 'Snap gönderildi' mesajı yerine 'Kullanıcı size bir snap gönderdi' mesajı alan bildirimler aldıklarını fark ettiler. Bu durum, birçok kişinin iki bildirim arasındaki farkın ne olduğunu merak etmesine yol açtı.
Diğer uygulamalarda olduğu gibi Snapchat'te de birisi size mesaj gönderdiğinde sizi bilgilendiren bildirimler alabilirsiniz.
2023'te bazı kullanıcılar, sadece 'bir kullanıcı size bir snap gönderdi' ifadesi yerine 'bir kullanıcı size bir snap gönderdi' ifadesini içeren bildirimler aldıklarını bildirmeye başladı . Kelimelerdeki ufak fark, insanların iki ifadenin farklı anlamları olup olmadığını merak etmesine neden oldu ve birçoğu bunun arkasındaki nedeni merak etti.

Snapchat'te 'sana bir snap gönderdim' ifadesi farklı bir anlama mı geliyor?​

Snapchat'teki 'Size bir snap gönderdim' bildirimi, orijinal 'Snap gönderdim' bildiriminden farklı bir anlam taşımıyor.
Bazı internet kullanıcıları 'sended you a snap' ifadesinin birinin size ayrı ayrı mesaj gönderdiği anlamına geldiğinden şüphelendi, ancak 'sent a snap' ifadesi birinin tek seferde birden fazla kullanıcıya mesaj gönderdiği anlamına geliyordu. Ancak bunun sadece bir söylenti olduğu anlaşılıyor.

Birkaç TikTok yorumcusu, bu teoriyi arkadaşlarıyla çürüttüklerini iddia etti ve Snapchat şu ana kadar iki bildirim arasında anlam bakımından herhangi bir fark olduğunu kabul etmedi.
Değişiklik hâlâ daha fazla kullanıcıya sunuluyor, dolayısıyla güncellemeyi henüz almadıysanız, biraz daha beklemeniz gerekebilir.

Konuyu görüntüleyenler