Neler yeni

Snapchat'te 'seni geri ekledim' ne anlama geliyor?

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Bir telefon resminin üzerinde Snapchat logosu

Snapchat'te bir kullanıcının sizi 'eklediğine' dair bir bildirim almış olabilirsiniz. Peki bu ne anlama geliyor?
Birçok kişi için Snapchat , neredeyse her gün kullandıkları sosyal medya platformlarından biri. Uygulama üzerinden arkadaşlarına mesaj, resim ve video gönderebiliyorlar.
Uygulamaya insanları eklemenin birçok yolu var; ister QR kodlarıyla, ister uygulamada kullanıcı adını arayıp belirli birini bulmak için.
Uygulamayı kullanmanız sonucunda, bir kullanıcının sizi 'geri eklediğini' bildiren bir bildirim almış olabilirsiniz, ancak bu ne anlama geliyor? Bilmeniz gereken her şey burada.
Sarı Snapchat logosu

Snapchat hala oldukça popüler bir sosyal medya platformu.

Snapchat'te 'beni geri ekledin' ne anlama geliyor?​

Snapchat'te 'sizi de ekledim, merhaba deyin!' bildirimi alıyorsanız, bu, eklediğiniz birinin arkadaşlık isteğinizi kabul ettiği ve karşılığında sizi eklediği anlamına gelir.

Bildirimin en üstündeki kullanıcı adı sizi geri ekleyen kişidir. Bu, yakın zamanda eklediğiniz biri olabilir veya adını tanımıyorsanız, isteğinizi kabul etmeye yeni başlayan biri olabilir.
Artık birbirinizi eklediğinize göre, uygulama üzerinden bu kişiyle mesaj, fotoğraf ve video alışverişinde bulunabileceksiniz.

Konuyu görüntüleyenler