Neler yeni

Sonic 3: Hayden Christensen Shadow'u mu oynuyor?

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Kirpi Gölgesi ve Hayden Christensen

Sonic the Hedgehog 3 öncesinde büyük bir oyuncu seçimi söylentisinin doğru olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz: Shadow'u Hayden Christensen mı seslendirecek?
Sonic 2'nin son sahnesi, MCU'nun en büyük jenerik sonrası sahneleriyle karşılaştırılabilecek kadar büyük bir teaserdı: Robotnik'in enkazı temizlenirken bir hükümet ajanı, 50 yıl öncesine ait gizli bir dosya bulduğunu açıkladı. "Gizli bir araştırma tesisiyle koordineli çalışıyor... burası karanlık bir bölgeydi efendim." Birisi bunu gizli tutmak için çok çalıştı.”
Komutan Walter, "Tanrım, Gölge Projesi," diye yanıt veriyor ve donmuş odasından çıkan Gölge'ye kısa bir bakış atıyoruz .
O zamandan beri hayranlar bu üçlü filmde Shadow'u kimin seslendireceğini merakla bekliyorlardı . İşte bildiklerimiz.

Hayden Christensen Sonic the Hedgehog 3'te Shadow'u mu oynuyor?​

Hayden Christensen'ın Shadow'un sesi olacağı açıklanmadı. Bu olmayacağı anlamına gelmiyor; sadece bilmiyoruz.
Christensen'in kadroya alınacağına dair söylentiler bu yılın Ocak ayında ortaya çıktı, ancak olay şu: Söylenti için herhangi bir kaynak sağlamayan X/Twitter'daki @PhysicalMedia_'dan geliyormuş gibi görünüyor. Yine de, hayranların ve medya kuruluşlarının yanlışlıkla diğer kepçelere itibar etmesiyle, kontrol edilemeyen bir yangın gibi yakalandı.

Kökeni belirsizliğini koruyor ancak eğer Christensen bu role girerse, internetteki hayranlarından büyük bir onay oyu almış olacak. Biri, "O kadar dürüst olacağım ki henüz hiçbir şey duymadım ama Hayden Christensen'ın Shadow için mükemmel olabileceğini düşünüyorum" diye . “Gerçekten onun Hayden Christensen olmasını istiyorum! Sesi Gölge için daha ideal görünüyor," diye bir gönderi paylaştı .
Tuhaf bir şekilde, "Sonic 3"ü Google'da arattığınızda Christensen diğer yıldızların yanında görünüyor - ancak bu onun da içinde olduğu anlamına gelmiyor. Bu sonuçlar çok sayıda kaynaktan elde edildi ve Google'ın yanlış oyuncu listeleri konusunda bir geçmişi var (Venom 2'nin yayınlanmasından önce açılış sayfasında Andrew Garfield'ın da yer aldığı iddia ediliyordu).
Şu ana kadar Star Wars oyuncusu söylentilere veya rolle ilgilenip ilgilenmeyeceğine değinmedi. Bu alanı herhangi bir duyuruyla güncel tutacağız.
Sonic the Hedgehog 3'ün 20 Aralık 2024'te vizyona girmesi planlanıyor . Bu ay başka hangi filmlerin yayınlandığını öğrenebilirsiniz .

Konuyu görüntüleyenler