Neler yeni

Terrifier 3: Çıkış tarihi, oyuncular, konu ve daha fazlası

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Terrifier 2'de Palyaço Sanatı

Palyaço Art geri döndü bebeğim ve bu sefer Noel'i hedefliyor. Çıkış tarihi, teaser'ı, oyuncu kadrosu, konusu ve daha fazlası dahil olmak üzere Terrifier 3 hakkında bildiğimiz her şeyi burada bulabilirsiniz.
Damien Leone, Palyaço Art'ı ilk kez 2008 yapımı The 9th Circle'da hayata geçirdi, ardından 2011 yapımı Terrifier adlı kısa filmde, kötü adamın cinayetlerinden birine tanık olan genç bir kadını konu alan kısa filmle dikkatleri üzerine çekti.
All Hallows' Eve'de göründükten sonra Leone, Terrifier'ı 2016'da palyaçonun Cadılar Bayramı'nda üç genç kadını takip ettiği uzun metrajlı bir filme uyarladı. En iyi yönlerden değersizdir, dudak uçuklatan baş aşağı bir öldürme özelliğine sahiptir ve insanların daha fazlasına olan iştahını kabartır.
Geçen yılın en şok edici korku filmi olan ve ABD'deki sinemalarda bayılma ve kusmaya neden olan girin . Elbette artık Terrifier 3'ün ne zaman çıkacağını bilmek istiyoruz; olası çıkış tarihi, oyuncu kadrosu ve olay örgüsü ayrıntıları da dahil olmak üzere şu ana kadar bildiklerimizi burada bulabilirsiniz.

Terrifier 3'ün çıkış tarihi var mı?​

Terrifier 3'ün 25 Ekim 2024'te vizyona girmesi planlanıyor.

Deadline ile yaptığı görüşmede Leone, Terrifier 3'ün çekimlerinin Şubat 2024 başında başlayacağını söyledi. "Şu anda ön prodüksiyon aşamasındayız. İki ay sonra Şubat ayının başında çekimlere başlayacağız. Dolayısıyla işin ortasındayız” dedi.

“Ekibimizi topluyoruz; hâlâ oyuncu seçiyoruz; konumları sırayla alıyoruz; özel efektler yaratılıyor; ve hâlâ taslaklar üzerinde çalışıyoruz. Her zaman daha iyi ve daha sıkı olabilirdi: Üretim süreci boyunca bunu yapmayı asla bırakmıyorum. Sonunda çok heyecanlandığım sahneye geliyorum. Yeniden bir film yapmak üzereyiz ki bu benim çocukluk hayalim gerçek oluyor.”

Haziran 2023'te, Fransız dağıtımcı The Coven'ın üçlü film için dünya çapında satış başlattığını ve Leone ve yapımcı Phil Falcone'un serinin devamını yönetmek üzere geri döndüğünü bildirdi.
Yönetmen daha önce üçüncü bir filmin, hatta muhtemelen dördüncü filmin hazırlık aşamasında olduğunu söylemişti. Variety'ye şunları söyledi : “Bölüm 2'yi yazarken aklımda bir Bölüm 3 vardı. Bölüm 2'de cevaplanmayan pek çok soru var ve bu da tasarımın bir parçasıydı çünkü Bölüm 3'e gireceğimi biliyordum. dedi.

“3. Bölüm için neredeyse tüm tedaviyi hazırladım, ancak olay o kadar büyüyor ki potansiyel olarak 4. Bölüme ayrılabilir çünkü 2 saat 20 dakikalık bir film daha yapmak istemezdim. Bakalım.

“Korkuyorum ki eninde sonunda kuyu kuruyacak, köpekbalığının üzerinden atlayacağız, bu karakterle ilgili söylenecek hiçbir şey kalmayacak. Hala hayranı olduğum birçok franchise'da bu oluyor. Tüm bu Bölüm 10'ları ve Bölüm 13'leri izledim, ancak bazen bu gerçekten tüm seriyi mahvedebilir.

“Onların bu tatmin edici gidişatın azalması ya da olmaması ya da filmin başka bir yöne gitmesi, genel seriniz için yıkıcı olabilir. Bundan kaçınmaya çalışmak istiyorum.

Bahsi geçen Deadline röportajında Leone şunları ekledi: “Bunun bitmesine gerek yok ve biliyorsunuz, doğaüstünün kapısını açtığımızda bu seride her şey mümkündür. Yani resmi olarak tabuta çivi çakabileceğinizi sanmıyorum ama eğer buna bir son vermek isteseydim, artık bir sanatçı ve yaratıcı olarak kendim için tatmin edici bir sonuca sahibim.”

Haziran ortasında, ilk olarak Variety tarafından bildirilen bir habere göre Bloody Disgusting ve ana şirketi Cineverse'nin Terrifier 3'ün Kuzey Amerika haklarını satın aldığı doğrulandı . Bir teatral gösterimin ardından üçlü film, Cineverse'nin sahibi olduğu korku platformu Screambox'ta izlenebilecek.

Terrifier 3 fragmanı: Fragman var mı?​

Fragmanın tamamı henüz yayınlanmamış olsa da, 13 Kasım 2024'te Palyaço Art'ın Noel ruhuna girdiğini gösteren bir teaser geldi. Buna bir bak:

Terrifier ve Terrifier 2'nin fragmanlarına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Terrifier 3 oyuncu kadrosu: İçinde kim var?​

Terrifier 3'ün oyuncu kadrosu henüz onaylanmadı ancak iki yıldıza güvenebiliriz: Art the Clown rolünde David Howard Thornton ve Sienna Shaw rolünde Lauren LaVera.

Terrifier 2'deki Sienna

Bu, Deadline raporunda şu şekilde paylaşıldı: "David Howard Thornton (Art The Clown'u oynayan) ve Lauren LaVera (Sienna) geri dönmesi beklenen oyuncular arasında yer alıyor."

Ayrıca devam filminde çıkış yapan ve bulunduğu her sahneyi çalan Amelie McLain'in Küçük Solgun Kız rolüne dönüşünü de görmeyi bekleyebiliriz. Victoria'ya (Samantha Scaffidi) gelince, Terrifier 2'nin gönderisinde pek de iyi bir durumda değildi. -kredi sahnesi, yani belki o da geri döner.

Terrifier 3'ün konusu: Konusu nedir?​

Terrifier 3'ün Kuzey Amerika haklarını satın alan Screambox'a göre, “Damien Leone'nin çığır açan korku filminin üçüncü bölümünde, Art the Clown, Noel'de huzur içinde uykuya dalan Miles County'nin hiçbir şeyden haberi olmayan sakinlerinin başına kaos salmaya hazırlanıyor. Havva."

Leone daha önce şöyle dalga geçmişti: "Palyaço Art'ın 2. bölümdeki terör saltanatının aşırı olduğunu düşünüyorsanız, henüz hiçbir şey görmemişsinizdir" - ve ayrıca bu kez oynayacak çok daha büyük bir bütçe var.

Deadline'a konuşan The Coven'dan Priscilla Smith, üç film hakkında şunları söyledi: "Bu sefer çok daha büyük bir bütçe olacak, bu bütçenin amacı film yapımcılarına daha fazla yaratıcı özgürlük vermek ve onların olabildiğince çılgın olmalarını sağlamak. Ve şaka bir yana, bu sene Oscar'a gideceğiz."

Leone şunları ekledi: "Terrifier 3, serinin hayranlarının beklediği ve kutladığı hiçbir engeli olmayan, tavizsiz maceraları sürdüren, korku türüne sınırları zorlayan yeni bir katkı olacak. Eğer 2. bölümde Palyaço Art'ın terör saltanatının aşırı olduğunu düşünüyorsanız henüz hiçbir şey görmediniz.”

Terrifier 2'nin "çarpık sonunu" ve Art'a nasıl bir "kötülük" yapmak istemediğini tartışan film yapımcısı, Nightmare on Film Street podcast'ine şunları söyledi : "En büyük korkum, sizin yarattığınız kahramana zarar vermektir; bu franchise'larda çok oluyor.

“Sonunda, kötü adam herkesi ve altı, yedi, sekiz film boyunca takip ettiğiniz tüm kahramanları alt ediyor, ya onlar sönüyor, ya oyuncu ölüyor, ya da karakter öldürülüyor ve sonra da aynen şöyle oluyor: eh, tüm bunların amacı neydi? Gerçekten tatmin edici bir olay örgüsü veya yolculuğu olan tam bir seri olarak izleyemezsiniz.

“Bu tuzağa düşmeyeceğimi söylemeyeceğim. Umarım yapmam ama şu anda kafamda sağlam bir hikaye anlatmayı çok isterim. Çok daha yetenekli film yapımcıları, inanılmaz sanatsal dürüstlüğe sahip film yapımcıları bu tuzaklara düşüyor, bu yüzden yapmayacağımı söylemeyeceğim ama yapmamaya çalışacağım.”

Terrifier 2'deki Küçük Solgun Kız

Ayrıca Variety'ye konuşan Leone şunları söyledi: “Bölüm 3'te soluk tenli kızın başına çok ilginç bir şey gelecek. Şu anda söyleyebileceğim tek şey bu.

"Sienna serinin ilerlemesi açısından çok önemli. Bu karakter ve gidişatı hakkında gündeme getirilecek pek çok ilginç şey var. Bu filmde seyirciye pek çok şeyin atıldığını ve bir tür kabus gibi çözüldüğünü biliyorum, ancak hiçbir şey tuhaflık olsun diye keyfi olarak atılmadı. Her şeyin bir anlamı var ve her şey mutlaka bir anlam ifade edecek.

“Bunu yaptığım için biraz pişmanım ama Blu-ray için bir yönetmenin yorumunu kaydettim ve aslında yapmamam gereken pek çok şeyi açıkladım. İnsanlar bunu kontrol etmek isteyebilir çünkü neler olup bittiğine dair kesinlikle spoiler alacaklar.”

Konuyu görüntüleyenler