Neler yeni

Anime The Beginning After The End uzun bir ara veriyor ve hayranlar mutlu değil

Anime

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Arthur Leywin, The Beginning After The End'de

Sevilen destansı fantastik manhwa The Beginning After The End, hayranlarını bekleyişten üzen üç aylık bir ara veriyor.
Beş başarılı sezonun ardından The Beginning After The End (TBATE) , Mayıs 2024'te 6. Sezonla geri döndü. Ancak, üç aydan kısa bir süre sonra, web çizgi romanı uzun bir ara için yayınına ara veriyor.
TBATE'nin İngilizce versiyonunun sunucusu olan Tapas Entertainment, yakın zamanda arayı ve bunun arkasındaki nedeni duyuran bir açıklama yayınladı. Şirket, manhwa'nın yeni bir sanat stüdyosuna ihtiyacı olduğunu ve bu nedenle zamanı yeni bir yere taşınmak için kullanacağını açıkladı.
Bundan önce, Rise Entertainment manhwanın arkasındaki stüdyoydu. Ancak Tapas, yaratıcı süreçteki farklılıklarının üstesinden gelinemeyecek kadar fazla olduğunu açıkladı ve TBATE'nin şimdilik stüdyodan ayrılmasına yol açtı.

Tapas, "Rise Entertainment inanılmaz bir iş çıkarmış olsa da, çizgi roman yaratım ekosistemlerindeki farklılıklar, dahili programımızla senkronize kalma yeteneğimizi etkiledi" diye açıkladı.

Şirket ayrıca gecikme için özür diledi ancak bunun manhwanın uzun vadeli iyileştirilmesi için gerekli olduğunu garanti etti: "Lütfen bu kararın kolayca alınmadığını, TBATE'nin uzun vadeli sürdürülebilirliği için alındığını unutmayın. Bu değişiklik üretim programlarını uyumlu hale getirmek ve tutarlı, yüksek kaliteli sürümleri garantilemek için önemlidir."

Tapas ayrıca hayranlarına bu üç ay boyunca çok sayıda gizli gösterim ve sahne arkası içeriğinin sunulacağı konusunda güvence verdi.

Ancak, fantastik serilerin tutkulu okuyucuları The Beginning After The End'i bu kadar uzun süre okuyamadıkları için hala oldukça üzgünler. Birinin X'te yazdığı gibi , "Çok üzücü, bu 3 ayda hangi hikayeyi okumalıyım?"

"Evet, tam da iyi kısmına geldiğimizde oluyor bu dostum..." diye ekledi bir diğeri.

"Ağlamak, çığlık atmak, geriye atmak. 1 yıllık bir aradan yeni çıktım ve şimdi yine mi gittik?! Sanat kesinlikle gelişiyordu, bu yüzden gizlice özleyeceğim. Madhouse, arayla başa çıkmamıza yardımcı olmak için animeyi duyurmalı," diye yorumladı üçüncüsü.

Dördüncüsü katıldı: "ASLA! LMAO, Alacryan Games Arc'ı asla alamayacağız, aslında, onlar uyarlamadan önce yaşlanacağım ve çocuk sahibi olacağım."

The Beginning After The End, Kasım 2024'te geri dönecek

Konuyu görüntüleyenler