Neler yeni

The Boys Yan dizisi Vought Rising açıklandı

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Jensen Ackles, The Boys'da Asker Çocuk rolünde

The Boys'un 4. sezonu bitmiş olsa da, SDCC'de duyurulan yeni bir yan dizi sayesinde dizinin geleceği daha da güçleniyor.
2024 San Diego Comic-Con'daki The Boys panelinde , Vought Rising adlı yeni bir yan ürünün şu anda geliştirilmekte olduğu duyuruldu .
Süper kahraman dizisi, Soldier Boy'un 50'lerde bir kahraman olarak geçirdiği ilk yıllarını konu alan bir ön hikaye olacak . Jensen Ackles, Nazi düşmanı Stormfront'u canlandıran Aya Cash ile birlikte rolü yeniden canlandıracak.
Yeni TV şovunun haberi birçok hayran için hoş olsa da, The Boys evreninin sürekli genişlemesinden pek de etkilenmeyenler var . Şovun geçmişte MCU ile alay etmesiyle daha da kötüleştiğini düşünüyorlar .

Bir Reddit kullanıcısının yazdığı gibi : "Her iki oyuncuyu da sevsem ve canlandırdıkları karakterleri izlemekten keyif alsam da... burada ne yapıyoruz? VI. Nesil olsun (o diziyi bile seviyorum), ama 1950'lerde bir ön bölüm yan ürünü? Tam da alay ettikleri şeye dönüşüyorlar. Artık onlardan hiçbir MCU iftirası duymak istemiyorum lol."

Bir diğeri ise "Bu konuda karışık duygularım var, Amazon ve Sony'nin bundan olabildiğince faydalanmak istediği anlaşılıyor" dedi.

Üçüncüsü ise, "Yeni sezonda Vought'un sinematik evren zaman çizelgesiyle Marvel'la dalga geçmeleri ne kadar da ironik, ama şimdi The Boys'dan başka bir yan ürünle karşı karşıyayız," dedi.

Dizi geçmişte evrende sayısız sahte TV dizisi ve film yaratmıştı. Ancak en büyük kazısı, sahte bir Vought fuarının, gerçek D23 fuarını taklit ederek, Supes için bir dizi yeni gelecek filmi duyurduğu 4. Sezon 5. Bölümde geldi.

Ancak gerçekte, The Boys da kazançlarından yararlanmaya çalışırken aynı derecede suçludur. Vought Rising'in yanı sıra, Gen V Sezon 2 ve The Boys: Mexico dahil olmak üzere yapım aşamasında olan birden fazla yan ürün bulunmaktadır .

Ama The Boys'daki gelişen gelenek herkesi rahatsız etmiyor. Aslında, daha fazlası için mutlular.

"Bu çok iyi dostum, yan ürünlerin ikiyüzlülüğü hakkında bir şey duymak istemiyorum, umrumda değil," dedi bir kullanıcı. "Bir Soldier Boy yan ürünü bedava paraydı. Herkes onu seviyor. Harika bir karakter ve sabırsızlanıyorum."

Başka biri ekledi: "Temel düşünceyi alaya aldıklarını biliyorum ama ben genişletilmiş bir evren için varım. Neden sevdiğimiz içeriklerden daha fazlasını istemeyelim ki? Özellikle de kaliteliyse."

"Bu eleştiriyi gerçekten anlamıyorum," dedi bir diğeri. "Spin-off'lara sahip olmak 'alay ettiğiniz şeye dönüşmek' anlamına gelmiyor lol. Hala içeriği ve söyleyecek bir şeyi olan iyi anlatılmış bir hikaye olduğu sürece, daha fazlasını istiyorum."

Konuyu görüntüleyenler